Alien - Eau de Parfum Seti

0 Ürün Yorumu
Alien - Eau de Parfum Seti
6.590 TL (1)
Sizi her gün olağanüstü olmaya davet eden gizemli bir parfüm: ALIEN. MUGLER'in bu güçlü parfümünün ... Devamını oku

6.590 TL (1)
YENİ

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
714447
 • tab description Ürün Açıklaması

  Sizi her gün olağanüstü olmaya davet eden gizemli bir parfüm: ALIEN. MUGLER'in bu güçlü parfümünün şişesi adeta kıymetli bir mücevheri ya da değerli kristal bir taşı andırıyor. Alien'in içerisindeki yasemin zambak, Hindistan'da toplanıyor ve IFF koku evi tarafından özenle seçiliyor. Notalar: Yasemin zambak: Güneş ışığının mucizevi hali, ruhları uyandıran bir ışık oyunu.Kaşmeran ahşap: Duyuları büyüleyen yoğun, canlı, esrarengiz bir enerji.Beyaz amber: Gücün rahatlatıcı ve huzur veren hissi.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Koku, kendi vücudunuzun sıcaklığı ile yoğunlaşır. Daha uzun süre kalıcı, daha güçlü bir koku için dizlerinizin ve dirseklerinizin kıvrımlarına uygulayın.

 • tab olfactory Koku notaları
  Yasemin Zambak, Kaşmeran Ahşap, Beyaz Amber
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Lüksün ve sıra dışı olanın dünyasına giriş yapın. MUGLER parfümlerinin istisnalar, yenilikler, aykırı düşünceler ve duygularla çevrelenmiş bir tasarıma sahip hikâyeleri vardır. Kendine özgü güçlü değerler: tutku, cesaret, mükemmellik gereksinimi ve etrafındakilerle benzersiz bir ilişki. Thierry Mugler'in yeni bir boyut kazanan Haute Parfümeri'nin hizmetine sunduğu, çekicilik ve hislere hitap etme ile canlandırılan bir yaratıcılık.