%100 Saf Hemi squalane- Bitkisel Hemi Skualan %100 Saf Hemi squalane- Bitkisel Hemi Skualan

Mellys' Nature Hemi Squalane, %100 bitkisel olup, şeker kamışından elde edilmiştir. ECO-CERT ... Devamını oku
220 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

610623
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Mellys' Nature Hemi Squalane, %100 bitkisel olup, şeker kamışından elde edilmiştir. ECO-CERT sertifikalıdır. Hemi Squalane nin moleküler ağırlığı, Squalane'e göre az olduğundan, çok daha hızlı emilip, yağlılık hissi bırakmaz. Komedojenik olmayan bu yağ, tüm cilt tipleri için uygundur. Suya dayanıklı makyajı çok iyi temizler. Boyalı saçlarda renk koruması sağlar ( %30 ). Saçlarda daha kolay tarama sağlar ( Islak %30 - Kuru %27 )

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Saç bakımı için; 2-3 damla ürünü ıslak veya kuru saça uygulayabilirsiniz. Nemlendirici etki için; sevdiğiniz nemlendiriciye 1-2 damla ekleyerek yüzünüze uygulayabilirsiniz. Makyaj temizliği için; 1-2 damla ürünü tek başına veya yağ bazlı makyaj temizleyici ürüne 1-2 damla ekleyerek kullanabilirsiniz.
  • tab ingredients İçerik
    INGREDIENTS: C13-15 ALKANE
  • Ürün Yorumları

Gücünü doğadan alan Mellys’ Nature ürünleriyle doğanın sunduklarını bilimsel verilerin süzgecinden geçirerek bütünsel bir bakış içerisinde sunuyor.