{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
X
Pure Radiant Tinted Moisturizer
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "", "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2021/06/24/60448/ace562c9-30fa-4e56-8237-0baf4eaa7ac8.jpg" ,"https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/28/60448/b846daba-0780-4f46-9fd9-c5cb17493a98.jpg"] } } }
Ürün Özellikleri

Nars Cosmetics, makyaj sanatçısı ve fotoğrafçı François Nars tarafından kuruldu. Bir sanatçı olarak efsanevi çalışmaları, 90ların bazı ikonik görsellerini oluşturdu. Fotoğrafa olan yeteneğini ve tutkusunu keşfeden François Nars, makyaj felsefesi kadar aynı zamanda da vizyoner bir yaklaşımla tüm NARS reklam kampanyalarının fotoğraflarını da kendisi çekiyor.
Pure Radiant Tinted Moisturizer Broad Spectrum SPF 30, cildin genel durumunu destekleyen ve yarı saydam bir güneş koruma perdesi sağlayan, hafif ve doğal görünümlü bir renkli nemlendiricidir. Normal ve kuru cilt tipleri için idealdir.
Öne çıkan içerikler:
Mineral bakımından zengin deniz suyu: daha yumuşak, pürüzsüz doğal bir aydınlık için cildi yeniden canlandırır ve mineral takviyesi yapar.
Kopara: sağlıklı görünümlü bir cilt için doğal hücre yenilenmesini desteklemeye yardımcı olur ve cildi nemlendirir.
C Vitamini Türevi: hiperpigmentasyondan kaynaklanan koyu lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
Bilinmesi gereken diğer noktalar: ürün formülünde sülfat, paraben, formaldehit, fitalat, mineral yağ, retinil palmitat, oksibenzon, kömür katranı, hidrokinin, triklosan ve triklokarban içermez ve %1’den daha az oranda sentetik parfüm içerir. Ürün vegandır ve glüten içermez. Dermatologlar tarafından test edilmiştir ve gözenekleri tıkamaz.
Kullanımı: doğal parlayan bir etki için temiz cilde, parmak uçlarıyla karıştırarak uygulayın. Hafif bir aydınlık için, az miktar ürünü Nars Illuminator ile karıştırın, yanaklara ve şakaklara uygulayın. Daha da boyutlu bir görünüm için, Nars The Multiple’nin daha derin bir tonunu yanak çukurlarına uygulayın. Daha sonra Pure Radiant Tinted Moisturizer’ı uygulayın.

İÇERİK

Canlı, yapılandırılabilir kapama
Aydınlık görünüm
Geniş spektrumlu SPF 30 koruması
Yağ içermez
Parabensiz
Sentetik kokusuz