{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Mini Duo Laguna Orgasm Blush 351667 | Sephora
Mini Duo Laguna Orgasm Blush 351667 | Sephora
X
X
Mini Duo Laguna Orgasm Blush
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P2587001", "name": "Mini Duo Laguna Orgasm Blush", "price": "275", "sku": "351667", "brand": "NARS", "variant": "Duo Orgasm | Laguna (5 g)", "category": "MAKE UP/FACE/BLUSH", "dimension10": "351667", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "MAKYAJ", "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "275", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "102", "dimension113": "102", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/73011/00ffbd34-ed1c-437f-a17e-3c613dddc03b.jpg"] } } }

NARS

Mini Duo Laguna Orgasm Blush

Mini Allık ve Bronzlaştırıcı Paleti
Detaylar
Mini Duo Laguna Orgasm Blush
Duo Orgasm / Laguna (5 g)
P2587001 - 351667
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Nars Cosmetics, makyaj sanatçısı ve fotoğrafçı François Nars tarafından kuruldu. Bir sanatçı olarak efsanevi çalışmaları, 90ların bazı ikonik görsellerini oluşturdu. 1994 yılında, 12 rujdan oluşan ilk koleksiyonunu lanse ederek ezici bir başarıyla karşılaşması, François Nars’a tam bir kozmetik serisi yaratması için ilham verdi. Fotoğrafa olan yeteneğini ve tutkusunu keşfeden François Nars, makyaj felsefesi kadar aynı zamanda da vizyoner bir yaklaşımla tüm NARS reklam kampanyalarının fotoğraflarını da kendisi çekiyor.
Mini Duo Orgasm Laguna Allık ve Bronzlaştırıcı Palet, güneş öpücüğü parlaklığı için, yanak renk tonlarında imza ürünleri sunan mini allık ve bronzlaştırıcı paletidir. Sınırlı sayıda üretilen Mini Duo Orgasm Laguna Allık ve Bronzlaştırıcı Palet, her mevsimin ürünü Laguna Bronzlaştırıcı ve yanaklarda anında kızarıklık etkisi veren ikonik Orgasm Allık içerir.
Işıltılı pembeden derin altın kahvelere doğru renk tonları sunan, birbirini tamamlayan bu ikili ürün yazın en güzel parlaklığını yılın her zamanı kolaylıkla ve rahatça yaşamanızı sağlar.
Kullanımı:
Belirginlik yaratmak için artistik ipuçları: daha derin olan renk tonunu şakaklardan başlayarak, saç çizgisi boyunca, elmacık kemikleri altı ve çene hattı boyunca uygulayın. Arzu ederseniz, burun kenarları boyunca aynı tonu uygulayarak görünümü tamamlayın.
Vurgulamak için, açık renk tonunu elmacık kemiklerinin üstlerine, kaş kemiklerine ve burnun ortasına uygulayın.
Kontür yapmak için, şakaklardan başlayıp saç çizgisi boyunca, elmacık kemiğinin altından ve çene çizgisinden aşağı doğru kayarak tanımlayın. Vurgulamak için, güneşin doğal olarak çarptığı alanlar (elmacık kemiklerinin üstü, şakaklar ve burun köprüsü) üzerinde uygulama yapın.