{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Temel fikir, uzun vadeli sonuçları korumak amacıyla estetik cerrahiye yönelik büyüyen talebi optimal olarak destekleyebilecek bir marka geliştirmektir. MBR farmasötik ilkeler doğrultusunda önde gelendermatologlar ve estetik uzmanlarının gözetiminde yapılan yoğun araştırmaları sonucudur. MBR firması, öncellikle TÜV tarafından sertifikalandırılmış, gerek, iç gerek dış tüm çalışma safhalarına sahip olmayı amaçlamıştır. Amaç, her zaman mümkün olanın en iyisine ulaşmak.tır. Her MBR ürünü, belli bir süre zarfında sürekli güncellenir.
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
New Generatıon
New Generation Sadece en iyi etken maddeleri, en yüksek konsantrasyında içerir. Optimal cilt uyumu Cilt fizyolojisini dikkate alır. Gözle görülür sonuçlar elde eder.
Keşfet
Tıbbın Sınırlarında Cilt Bakımı
MBR - Tıbbın Sınırlarında Cilt Bakımı HEDEF -> Daire yapabiceğinin en iyisine ulaşmak ! Bakım prensibi etkili ve güçlü *Açma *Bakım *Kapama
Keşfet
BıoChange® CytoLıne®
BioChange® CytoLine® Hücre büyümesinin kontrollü uyarımı. Yenilenmeye ihtiyacı olan ciltler için, kontrollü cilt yenilenmesi.
Keşfet
Pure Perfectıon
Pure Perfection Yeni, tahmin bile edilemeyen cilt mükemmelleştirme. En yüksek beklentiler için. Cilde yapılabileceklerin en iysi. Amaç, cildi asilleştirmek..
Keşfet