{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
“Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum!" Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
YENİ GELENLER
ÖNE ÇIKANLAR
HUDA BEAUTY
THE NEW NUDE FAR PALETİ
Eşsiz bir deneyim sunmak için nude stili yeniden tasarlayan Huda Beauty'nin New Nude paleti, en güzel efektlerin yanı sıra çok yönlü gölgeler ve dokular sayesinde öne plana çıkıyor. Sonsuz olanaklar sunan bu şaşırtıcı palet, sizi renk ve bitişlerle oynamaya davet ediyor. Yeni tarzlar yaratın ve yaratıcılığınızın kendini ifade etmesine izin verin. Hepsi bir arada palette 18 mat pigmentli far, mattan parıldayan sedef rengine kadar uzanmaktadır. Büyüleyici bir görünüm için eksiksiz bir çözüm. Özenle tasarlanan bu palet, yoğun bakır tonu ile yumuşak bir dut tonundan, altın rengi tonları olan gül ve bronz tonlara kadar, çeşitli kolay-yapılabilir kombinasyonlar sunar. Yeni Nude paleti, yeni renkler ve dokularla doludur - göz alıcı sonuçlar için sıcak ve güzel tonların başarılı bir şekilde birleşimini temsil eder. Yumuşak bir uygulama için aloe vera ve hindistancevizi yağı ile zenginleştirilmiştir.
450 TL
İNCELE
ÖNE ÇIKANLAR

HUDA BEAUTY

DESERT DUSK EYESHADOW PALETTE

479 TL

Palette de fards à paupières

İNCELE

HUDA BEAUTY

ROSE GOLD REMASTERED FAR PALETİ

479 TL

Rose Gold Remastered

İNCELE

HUDA BEAUTY

Liquid Matte - Kadınlar Günü Likit Mat Ruj

199 TL

Cheerleader (5 ml)

İNCELE

HUDA BEAUTY

KONTÜR DUDAK KALEMİ

149 TL

Cheerleader (1,20 g)

İNCELE

HUDA BEAUTY

TAKMA KİRPİK SAMANTHA #7

159 TL

Volume moyen

İNCELE

HUDA BEAUTY

3D HIGHLIGHT PALET

339 TL

Pink Edition (31,5 g)

İNCELE