{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Güzellik, kadınların kendileri hakkındaki algısını değiştirebilir. Kendi gücüyle kendine güvenen bir kadının dünyayı fethedebileceğine inanıyorum! Huda Beauty, Dubai’li Huda Kattan tarafından 2013 yılında kurulmuş, ve kısa sürede uluslararası tanınan bir marka haline gelmiştir. Huda, kadınlara her zaman eşlik eden ürünleriyle, kendi tarzlarını ortaya koymaları ve kendilerine ve güçlerine daha çok güvenmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
ÖNE ÇIKANLAR
HUDA BEAUTY
YENİ LEGIT LASHES MASKARA
Aradığınız hacim ve olağanüstü uzunluk için çift uçlu 2'si 1 arada mat siyah maskara. Görünümünüzü ruh halinize göre özelleştirin: her formülü tek başına sizi olağanüstü göstermeye yeter! Dilerseniz hacim veren ucuyla kirpiklerinizi belirginleştirin ya da kirpikleri uzatan ucuyla kirpiklerinizde o aradığınız kıvrımlara ulaşın. Şimdi ikisi bir arada bu maskarada! \n\n\xc7ift Çift taraflı Legit Lashes Maskara 2 tam boy maskara boyutunda! \n\n\xc7ift Bir tarafı hacim verirken, diğer tarafı kirpiklerinizi kıvırır ve uzatır!
235 TL
İNCELE