{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Cilt Bakımında Gülün Adı gülsha’nın hikayesi Isparta’ya özgü narin bir gül türü olan “Rosa Damascena” ile başlıyor. gül esansiyel yağının aktif maddelerini içeren doğal ve etkili cilt bakım serimiz , bilimsel yenilikleri doğanın en eski güzellik sırrı ile harmanlayan özel formülasyonlardan oluşuyor. Fransız cilt bakım uzmanlarıyla çalışarak oluşturduğumuz , 3 adımlık cilt bakım serimiz, paraben, silikon, sülfat, mineral yağlar, alkol, sentetik renklendiriciler ve sentetik parfüm içermemektedir. Tüm cilt tipleri ve yaş grupları için uygundur. Güzelliğiniz ve esenliğiniz için bu eşsiz deneyimi siz de yaşayın!
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
Temizleyin ve Arındırın
None
Keşfet
Canlandırın
None
Keşfet
Nemlendirin ve Besleyin
None
Keşfet
Gül Özlü Gençlik Kremi
None
Keşfet
ÖNE ÇIKANLAR

Gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi
Gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, cildinizin mükemmelliği için bütünsel bir çözüm sunuyor. Kuvvetli anti-ageing özelliğiyle bilinen yoğun orandaki gül esansiyel yağı ve Gülsha Tam Gül Suyu içeriği ile güçlendirilmiş yeni kremimiz, cildinize ışıltı verir, onu yatıştırır ve pürüssüzleştirir. İçeriğindeki nemlendirici aktif hyarulonic asit sayesinde cildiniz tazelenir ve esneklik kazanır. Kolay emilen hafif formül ciltteki lekelerin görünümünü azaltır, daha eşit bir cilt tonu sağlar.Cildinizi Gülsha Tam Gül Suyu ile tonikledikten sonra, sabah akşam tüm yüzünüze ve boynunuza, 2 pompa Gülsha Gül Özlü Geçlik Kremi uygulayabilirsiniz. Harici kullanım içindir. Direk gün ışığından koruyunuz.
429 TL
İNCELE