{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
1828'den beri, Guerlain araştırıyor, Guerlain yenileniyor, Guerlain yüceliyor. Cesur yaratıcılar, efsanevi kreasyonlar, aktarılan ve sürdürülen bilgi birikimleri. Güzellik Kültürü önem kazanıyor. Her geçen gün, Guerlain kadınları yüceltmek için çalışır. Eğlenceli ve ışıltı saçan bir güzellik vaadi, tek bir yerde birleşen bir felsefe: Maison Guerlain du 68, Champs-Elysées.
TÜM ÜRÜNLERİ GÖR
L'ESSENTIEL
Doğallıktan ve performanstan ödün vermeden cildinizi besleyin. Şimdi daha kusursuz mükemmellik her zamankinden daha yakın.
Keşfet
ORCHIDÉE IMPÉRIALE
Orchidée Impériale, 15 yılı aşkın bir süredir yüksek seviyedeki bağlılığı lüks ve verimliliğin zirvesinde olağanüstü cilt bakımı ile ortaya koyuyor. Her şeyin arkasında, olağanüstü hücresel dayanıklılıkla kutsanmış eşsiz çiçek orkide var.
Keşfet
MON GUERLAIN
Her zaman kendisiama asla aynı değil… Bugünün kadını çok yönlü, karmaşık ve bundan gurur duyuyor; sürekli gelişim içinde, kendine ait olan klişeler ve arketiplerden uzaklaşıyor.
Keşfet
ABEILLE ROYALE
Sürekli olarak kırışıkların ve cilt görünümünü onarmak için, arı ürünlerinin ve bilimin birleşiminden doğan onarıcı bakım.
Keşfet
YENİ GELENLER
ÖNE ÇIKANLAR

GUERLAIN

Parure Gold Compact Powder

1020 TL

04 Beige Moyen (10 g)

İNCELE