{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

ANASTASIA BEVERLY HILLS

Mini Eye Primer

Renk seçeneklerini keşfet

199 TL

7 ML

İNCELE

NARS

Smudgeproof Eyeshadow Base

Renk seçeneklerini keşfet

400 TL

8 g

İNCELE

BENEFIT COSMETICS

Stay Don't Stray Kapatıcı Baz

Renk seçeneklerini keşfet

429 TL

Medium/deep (10 ml)

İNCELE

NATASHA DENONA

EYESHADOW BASE

Renk seçeneklerini keşfet

329 TL

01 Light (1.6 ml)

İNCELE

GUERLAIN

Eye Stay Primer

Renk seçeneklerini keşfet

595 TL

15 ml

İNCELE

FENTY BEAUTY

Pro Filt'r Amplifying Göz Bazı

Renk seçeneklerini keşfet

319 TL

Invisipink

İNCELE

Far Bazı


Dünyaca ünlü markaların en çok tercih edilen göz bazı ve göz primer ürünleri Sephora’da! ! En uygun fiyatlarla cildinize uyumlu olan göz bazını bularak makyajınızı kısa sürede tamamlayabilir ve kusursuz görünümün tadını çıkarabilirsiniz.


Göz güzelliğini ortaya çıkarabilmek ve bu etkiyi daha da arttırabilmek için doğru bir göz makyajı uygulamak gerekiyor. Makyajın en dikkat çekici kısmı olan çarpıcı ve etkileyici gözler için birçok göz makyaj bazı, far bazı ve göz primer ürünleri olduğunu söyleyebiliriz. Çantanızda taşıdığınız bir göz makyaj bazı ile iyi bir görünüm kazanabilir ve mükemmel kalıcılıkta bir makyaja sahip olabilirsiniz. Ancak onlarca marka ve renk arasından seçim yaparken kafa karışıklığı yaşamanız doğal. Göz makyajını beğendiğiniz arkadaşlarınızın göz makyaj bazı ya da far bazı markaları, ürün seçiminde kolaylık sağlayabilir. Ancak makyaj çantanızda tam olarak hangi malzemeyi bulundurmanız gerektiğini bilmek için mümkün olduğunca çok ürünü denemeniz şart!


Far Bazı'nın Avantajları Nelerdir?


Göz makyaj bazı; istediğiniz renklerin elde edilememesi, makyajın ortadan kalkması ya da akması, gözün belli bölgelerinde boyaların toplanması gibi pek çok istenmeyen durumun önüne geçerek göz makyajınıza destek oluyor. Göz makyaj bazları genellikle renksiz ya da ten renginde oluyor. Bu ürünler sayesinde gözünüze sürdüğünüz makyaj ürünlerinin daha kalıcı olmasını ve makyajınızda kullandığınız renklerinin daha yoğun görünmesini sağlayabilirsiniz. Göz makyaj bazı kullanmadığınızda göz makyajınız kolayca akabiliyor. Bu nedenle göz kapağınıza baz sürdüğünüzde hem farın hem de göz kaleminin gün boyu kalıcı olmasına yardımcı oluyorsunuz. Bu ürünler, göz ve göz çevresine uygulandıklarında deride var olan kırışıklıkları ve kusurları makyaj öncesinde kapatarak, istediğiniz göz makyajını yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Ayrıca sadece kırışıklık ve kusurları kapatmakla kalmıyor, aynı zamanda renk tonlarını da daha dengeli hale getirerek göz makyajınızın yüzünüzle daha da uyumlu hale gelmesini sağlıyor.


Far Bazı Özellikleri Nelerdir?


Göz makyaj bazı, göz farının rengini daha çok ortaya çıkarmasıyla da tercih ediliyor. Özellikle renkli far kullandığınız günlerde canlı bir renk elde edemiyorsanız mutlaka bir göz makyaj bazı kullanmalısınız. Göz makyaj bazı, göz makyajına başlamadan hemen önce uygulanıyor. Göz bazını dilerseniz elleriniz, dilerseniz de bir fırça kullanarak, göz makyajınızı uygulayacağınız bölgeye yaymayı unutmamalısınız. Bu sayede çok daha derin ve canlı bakışlara sahip olabilirsiniz. Gün içinde göz makyajınızı tazelemek için zaman kaybetmek istemiyorsanız Urban Decay Eyeshadow Primer Potion kullanarak gün boyu kusursuz bir göz makyajının keyfini çıkarabilirsiniz. 


Far Bazları ile Aydınlık ve Canlı Görünen Gözler


Göz makyajının daha doğal ve canlı durmasını sağlayan ve göz makyajını kalıcı hale getirerek gün boyu dayanıklı kalmasına yardımcı olan far bazını, özellikle yoğun göz makyajı yaptığınız günlerde tercih edebilirsiniz. Dumanlı göz makyajı yaptığınızda ve makyajınızın gün boyu, hatta gecenin sonuna kadar dayanmasını istiyorsanız far bazı kullanarak uzun süren kalıcılık ve pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sayede bazın üzerine uyguladığınız tek kat far bile oldukça renkli ve çarpıcı görünecektir. Sadece far sürmeden önce değil, hiç far uygulaması yapmayacaksanız da renkli bazlar kullanarak göz üzerindeki renk eşitsizliğini yok edebilirsiniz. Böylece gözlerde daha aydınlık ve canlı bir görünüm sağlamış olursunuz. Özellikle yağlı ciltler için olmazsa olmaz bir ürün olan far bazı, çabuk uçan farların önüne geçecektir. Ayrıca göz kapağında çizgilenmeler ya da renk eşitsizlikleri istemiyorsanız da far bazları iyi bir çözüm oluyor. Açık renk ve nude tonlarda yapılacak bir göz makyajında ise açık bir baz tercih etmelisiniz. Genellikle en kullanışlı renk olan şeffaf rengi kullanabilirsiniz. Ancak koyu renk far sürecekseniz rengi daha da ortaya çıkarabilmek için koyu bir baz sürmelisiniz.


Makyaj Tutkunları İçin Far Bazı Önerileri Nelerdir?


Dünyaca ünlü kozmetik markalarının en özel göz bazı ve göz primer ürünleri, Sephora’da sizi bekliyor. Sephora, dayanıklı ve kaliteli ürünleri ile makyaj tutkunlarına birçok seçenek sunuyor. Urban Decay Eyeshadow Primer Potion gibi gözünüzün rengini daha canlı ve cildin yüzeyindeki kusurları daha pürüzsüz hale getirecek pek çok ürünü Sephora’da bulabilirsiniz. Göz makyajınızı daha kalıcı hale getiren ve yağlanma gibi problemleri ortadan kaldıran renkli ya da transparan göz primer ürünleri ile göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Sephora, her bütçeye uygun far bazı fiyatları ile onlarca ürün seçeneğini bir arada sunuyor. Dünyaca ünlü makyaj markalarının en çok tercih edilen ürünlerine hemen şimdi göz atın!

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "P3742091", "brand": "ANASTASIA", "name": "Mini Eye Primer", "sku": "475742", "price": 199, "sku": "475742", "position": 1, "variant": "7 ML", "category": "MAKE UP/EYES/EYEPRIMER", "dimension10": "475742", "dimension52": "MAKYAJ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "199", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P109207", "brand": "NARS", "name": "Smudgeproof Eyeshadow Base", "sku": "203198", "price": 400, "sku": "203198", "position": 2, "variant": "8 g", "category": "MAKE UP/EYES/EYEPRIMER", "dimension10": "203198", "dimension52": "MAKYAJ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "400", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P106800", "brand": "BENEFIT", "name": "Stay Don\u0027t Stray Kapatıcı Baz", "sku": "P106800", "price": 429, "sku": "P106800", "position": 3, "variant": "Medium|deep (10 ml)", "category": "MAKE UP/EYES/EYEPRIMER", "dimension10": "200582", "dimension52": "MAKYAJ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "429", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3480008", "brand": "NATASHA DENONA", "name": "EYESHADOW BASE", "sku": "411636", "price": 329, "sku": "411636", "position": 4, "variant": "01 Light (1.6 ml)", "category": "MAKE UP/EYES/EYEPRIMER", "dimension10": "411636", "dimension52": "MAKYAJ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "329", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3025006", "brand": "GUERLAIN", "name": "Eye Stay Primer", "sku": "402206", "price": 595, "sku": "402206", "position": 5, "variant": "15 ml", "category": "MAKE UP/EYES/EYEPRIMER", "dimension10": "402206", "dimension52": "MAKYAJ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "595", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3397008", "brand": "FENTY", "name": "Pro Filt\u0027r Amplifying Göz Bazı", "sku": "437959", "price": 319, "sku": "437959", "position": 6, "variant": "Invisipink", "category": "MAKE UP/EYES/EYEPRIMER", "dimension10": "437959", "dimension52": "MAKYAJ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "EXCLUSIVE", "dimension94": "319", "dimension102": "BAYAN" } ] } } }