{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Miss Dior Absolutely Blooming Roller-Pearl Seyahat Boy 425955 | Sephora
Miss Dior Absolutely Blooming Roller-Pearl Seyahat Boy 425955 | Sephora
X
X
Miss Dior Absolutely Blooming Roller-Pearl Seyahat Boy
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P3220027", "name": "Miss Dior Absolutely Blooming Roller\u002DPearl Seyahat Boy", "price": "525", "sku": "425955", "brand": "DIOR", "variant": "20 ml", "category": "FRAGRANCE/ALCOHOL/EDP", "dimension10": "425955", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "PARFÜM", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "525", "dimension96": false, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "0", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2019/11/21/69977/3077b787-1d4d-4b9a-9983-d7d3fcbccb4a.jpg"] } } }

DIOR

Miss Dior Absolutely Blooming Roller-Pearl Seyahat Boy

Miss Dior Absolutely Blooming şimdi Roller-Pearl şişede. Koku uygulamasında yepyeni bir yaklaşım. Parfüm tazelemek ve dilediğiniz anda yanınızda olması için, Miss Dior Absolutely Blooming Pearl bir mücevher kadar değerli. HASSAS, KONTROLLÜ UYGULAMA: Oynar cam başlık, parfümün tam olması gerektiği kadar uygulanmasını sağlar. KADİFEMSİ DOKUNUŞ: Lüks, duyusal, ultra hafif ve taze yapı. SEYAHAT: 20 ml şişesi ile nereye giderseniz sizinle. Şişesi özel döndürülen kapağı ile mühürlenerek istediğiniz yere götürmenize olanak sağlar. Parlak ve renkli, Miss Dior Absolutely Blooming, sizi her defasında baştan çıkaran yoğun çiçeksi tat. Üst notaları sizi kırmızı meyvelerin eğlenceli, keskin patlaması ile yakalar. Kalbinde, Grasse ve Damask gülünün görkemli birlikteliği, duyusal şakayık notası ile taçlanır. Taze çiçeklerin sonsuz açışı beyaz misk notaları kucaklanır.
Detaylar
Miss Dior Absolutely Blooming Roller-Pearl Seyahat Boy
20 ml
P3220027 - 425955
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Miss Dior Absolutely Blooming şimdi Roller-Pearl şişede. Koku uygulamasında yepyeni bir yaklaşım. Parfüm tazelemek ve dilediğiniz anda yanınızda olması için, Miss Dior Absolutely Blooming Pearl bir mücevher kadar değerli.

HASSAS, KONTROLLÜ UYGULAMA: Oynar cam başlık, parfümün tam olması gerektiği kadar uygulanmasını sağlar.
KADİFEMSİ DOKUNUŞ: Lüks, duyusal, ultra hafif ve taze yapı.
SEYAHAT: 20 ml şişesi ile nereye giderseniz sizinle. Şişesi özel döndürülen kapağı ile mühürlenerek istediğiniz yere götürmenize olanak sağlar.
Parlak ve renkli, Miss Dior Absolutely Blooming, sizi her defasında baştan çıkaran yoğun çiçeksi tat. Üst notaları sizi kırmızı meyvelerin eğlenceli, keskin patlaması ile yakalar. Kalbinde, Grasse ve Damask gülünün görkemli birlikteliği, duyusal şakayık notası ile taçlanır. Taze çiçeklerin sonsuz açışı beyaz misk notaları kucaklanır.