{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
ROUGE COCO
X
X
ROUGE COCO
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension52": "", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "", "dimension96": false, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/62651/3917e763-1729-4903-8a69-3bb96b76ebcd.jpg"] } } }
Ürün Özellikleri

Dudakla temas halinde sıvılaşan bir balm gibi ultra eriyen bir ruj. Işıkla dolu ultra yoğun renk tonlarına sahip yarı saydam bir palet. ROUGE COCO’nun hafif ve parlak yapısı, siyah veya altın renkli, taşınabilir ve pratik bir ruj kutusu içerisinde yer alır. Sonuç: doğal parlaklık için kusursuz bir etki.

İÇERİK

"Hidratendre” kompleksiyle zenginleştirilmiş bu nemlendirici ruj aşağıdakilerden oluşur: - dudakları anında nemlendirmek için NMF(1) içeren doğal esterler - 8 saate kadar nemlendirme ve koruma için Meadofoam yağı türevi - Cilt seramidlerini taklit eden dudakları koruyan ve yumuşanat fito-seramidler. Bitkisel balmumlarının ve fitosterollerin birleşimi, yoğun bir parlaklık ile "ıslak" etkili bir makyaj oluşturur. Dudaklar üzerinde hızlı ve kolay bir uygulama.


CHANEL MARKASINI KEŞFET

Chanel kozmetik serisi, lüksü herkes için erişilebilir hale getiriyor. Zamansız ve ikonik stilin öncüsü Chanel, kozmetik serisinde de üstün kalitesi ve yenilikçi formülleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Cilt bakım, makyaj ve parfüm kategorilerinde Chanel ayrıcalığını keşfedin!

CHANEL MARKASINI KEŞFET