{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
LE LIFT 488396 | Sephora
LE LIFT 488396 | Sephora
X
X
LE LIFT
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "P3814085", "name": "LE LIFT", "price": "670", "sku": "488396", "brand": "CHANEL", "variant": "50 ml", "category": "SKINCARE/BODY/HAND CREAM", "dimension10": "488396", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "670", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension112": "2", "dimension113": "2", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2021/09/27/100415/dc0fec2d-3cda-48cc-a622-7d9a64676ea8.jpg"] } } }

CHANEL

LE LIFT

PÜRÜZSÜZLEŞTİRİCİ, CİLT TONUNU EŞİTLEYEN VE YENİLEYİCİ EL KREMİ

LE LIFT La Crème Main, botanik yonca konsantresinin gücünü doğal bir meyan özü ile birleştirir. Günlük kullanıldığında, cildi onarır ve yaşlanma belirtileri gösteren ilk bölgelerden biri olan elleri koruyarak güzelleştirir.
Detaylar
LE LIFT
50 ml
P3814085 - 488396
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Yaşlanma karşıtı bir cilt bakım ürünü gibi formüle edilen LE LIFT La Crème Main ellerin genç görünümünü korur.
Formülü, botanik yonca konsantresinin gücünü, retinol (1) kadar verimli ve cilt üzerinde yumuşak bir şekilde birleştirerek doğal meyan kökü özünün aydınlatıcı etkisiyle birleştirir. Eller yoğun şekilde beslenir, mükemmel şekilde onarılır. Cilt daha pürüzsüz, daha sıkı ve daha eşit tonda görünür.
LE LIFT La Crème Main, benzeri görülmemiş bir duyusal deneyim sunar. Besleyici doku cildi sarar, uzun süreli rahatlık için ellerinizde kadife gibi yumuşak bir his bırakır. Yapışkan his bırakmaz ve hızlı emilir, cildinize naziktir ve hassas olanlar dahil tüm cilt tipleri için uygundur. İnce ve zarif kokusu ilkbahar tazeliğiyle doludur. Keyifli ve bitkisel notaları cildi nazikçe parfümlendirirken, canlandırıcı bir doğa hissi sunar. Siyah, parlak ve oval taş biçimli, el kremi ambalajının yenilikçi tasarımı onu akıllıca seçilmiş bir çanta aksesuarı yapar.

(1) Epidermal yenilenmede yer alan bazı faktörlerin içerik maddelere göre karşılaştırılması - Hücre içi testler. Kırışıklık önleyici ve pürüzsüzleştirici etkilerin karşılaştırılması - bir aylık kullanımdan sonra 21 kadın ile gerçekleştirilen enstrümental ölçümler.

CHANEL MARKASINI KEŞFET

Chanel kozmetik serisi, lüksü herkes için erişilebilir hale getiriyor. Zamansız ve ikonik stilin öncüsü Chanel, kozmetik serisinde de üstün kalitesi ve yenilikçi formülleri ile fark yaratmaya devam ediyor. Cilt bakım, makyaj ve parfüm kategorilerinde Chanel ayrıcalığını keşfedin!

CHANEL MARKASINI KEŞFET