SUPERFOOD TEMİZLEYİCİ SUPERFOOD TEMİZLEYİCİ

img style=width:8
439 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

440009
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  img style=width:8%

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - Önce yüzünüzü nemlendirin.
  - Islak ellerle 1 ila 2 fındık tanesi miktarında alın.
  - Köpürene kadar ovalayın, ardından yüz ve boyuna uygulayın.
  Durulayın.
  - Günde 1-2 kez kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  Water, Sodium Cocoyl Glutamate, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol (Vitamin B5),Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Ascorbic Acid (Vitamin C), Butylene Glycol, Brassica Oleracea(Kale) Leaf Extract, Spinacia Oleracea (Spinach) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea)Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract,Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Natural Fragrance, Lecithin, HydroxypropylMethylcellulose, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Chlorophyll.

  Clean at Sephora products are formulated without:
  Sulfates—

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

Youth to the People, gerçekleştirmek istediği basit bir misyonla doğdu. Cildinizi temizlediğiniz, nemlendirdiğiniz ve bakımını yaptığınız ürünler, vücudunuzda bulunan bileşenler kadar doğal ve zengin olmalıdır. Marka, bilim ve besinleri; kesin ve kişiselleştirilmiş formülasyonlarla bir araya getirir.