Sculpting Bronzer Brush Bronzlaştırıcı Fırçası Sculpting Bronzer Brush Bronzlaştırıcı Fırçası

Tüm şekillendirme uzmanlarını çağırın: Mükemmel şekillendirilmiş bitişi elde etmek için mükemmel fır ... Devamını oku
499 TL 374,25 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

469348
-25%
 • tab description Ürün Açıklaması

  Tüm şekillendirme uzmanlarını çağırın: Mükemmel şekillendirilmiş bitişi elde etmek için mükemmel fırçayı keşfedin. Şekillendirici Bronzlaştırıcı Fırça 195 fırça, Sun Stalk'lerin bronzlaştırıcı pudrasını uygulamak ve zahmetsiz şekillendirmek için tasarlanmış pike benzeri bir şekle sahiptir.,İpeksi ve yumuşak sentetik kıllar, kontrollü pudra uygulaması için uç kısmına konik olup, yanakların, çene hatlarının ve şakakların oyuklarına mükemmel bir şekilde uyar. İki hafif düz tarafı, konturunuzu tamamen kontrol etmenizi sağlar: fırçanın bir tarafıyla pudrayı alın, sonra ters çevirin ve diğer tarafı kullanarak pudrayı eşit şekilde uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Bronzlaştırıcı pudrayı elmacık kemiği çukurları, çene çizginiz, şakaklarınız ve burun köprüsü gibi şekillendirmek istediğiniz bölgelere sürün.

  UZMAN ÖNERİSİ:
  Bronzlaştırıcı pudrayı fırçanın bir tarafıyla alın. Daha sonra fırçayı ters çevirin ve diğer tarafı kullanarak pudrayı eşit şekilde uygulayın.
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

"Fenty Beauty herkes için yaratıldı: Her renkten, kişilikten, tarzdan, kültürden ve ırktan gelen kadınlar için... Herkesin dahil hissetmesini istedim, markanın çıkış nedeni budur." - Rihanna