NEW CLASSIC FONDÖTEN FIRÇASI #01 NEW CLASSIC FONDÖTEN FIRÇASI #01

Makyaj eğlenceli, fakat makyaj fırçaları da öyledir. ,Sephora Collection yeni klasik fırça serisini ... Devamını oku
159 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

441807
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  Makyaj eğlenceli, fakat makyaj fırçaları da öyledir. ,Sephora Collection yeni klasik fırça serisini tanıtmaktan gurur duyar!,Bu fırçalar vegandır: Kıllar sentetik elyaftan yapılır. , Bu fırça, fondöteni ağırlıksız bir hisle eşit şekilde uygulamak için özel olarak tasarlanmıştır. Kusurları gizlerken cildi pürüzsüzleştirir ve cilt tonunu eşitler.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Likit fondöten fırçası nasıl kullanılır?
  Bu ten makyaj fırçasının sentetik lifleri, likit fondöten uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken fırçaya üründen biraz alıp yüzünüzün ortasından dışına doğru yayarak uygulamak. Bu arada boynunuza uygulamayı da unutmayın.

  Bir fondöten fırçası bakım gerektirir.
  Etkili bir makyaj fırçasının sırrı nedir? Tabii ki de ona ilgi göstermek! Amaç: Fırçanın kılları arasında biriken ve bakterilerin çoğalmasına ortam hazırlayabilecek ürünlerin izlerini ortadan kaldırmak. Bunu yapmak ise âdeta çocuk oyuncağı: Her kullanımdan sonra fırça temizleme spreyi kullanın. Daha sonra şeklini ve liflerinin bütünlüğünü muhafaza etmek için fırçanızı yatay olarak kurumaya bırakın.

  *Vegan = sentetik elyaftan yapılmış kıllar.

 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection