MOROCCAN O CARE HAIR MOROCCAN O CARE HAIR

Moroccanoil Dark Tones Kuru Şampuan, koyu saçları mat bir kalıntı bırakmadan arındırmak ve yenilemek ... Devamını oku
239 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

499700
YENİ
 • tab description Ürün Açıklaması

  Moroccanoil Dark Tones Kuru Şampuan, koyu saçları mat bir kalıntı bırakmadan arındırmak ve yenilemek için formüle edilmiştir.Bu kuru şampuan, fazla sebumu, ürün kalıntılarını ve kötü kokuları emmek için ince pirinç nişastası parçacıkları içerir.Ayrıca açık kahverengiden kahverengiye kadar olan saçlarda tam derinliği korumaya ve parlamaya yardımcı olmak için formüle edilmiştir. 

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - İyice çalkalayın.
  - Kuru saça 15 - 20 cm mesafeden diplere sıkın.
  - Kurumaya bırakın, ardından standart bir şampuanıyla saç derisine masaj yapın.
  - Saçı fırçalayarak bitirin.
 • tab ingredients İçerik
  Hydrofluorocarbone 152a, butane, amidon Oryza Sativa (riz), alcool SD 40-B (alcool dénat.), disiloxane, huile de noyau d'Argania Spinosa (Argan), PVP, eau, parfum, magnésium stéarate, diisopropyl adipate, chlorure de cétrimonium, méthoxycinnamidopropyl hydroxysultaine, CI 60725 (Violet 2), CI 17200 (Rouge 33).
 • Ürün Yorumları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.