Kush Fiber Brow Gel - Kaş Jeli

0 Ürün Yorumu
Kush Fiber Brow Gel - Kaş Jeli
Fiber Etkili Kaş

1.119 TL (1)

15000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 15000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

572021
  • Ürün Açıklaması

    Fiber Etkili Kaş Jeli

    Daha fazla

  • Kullanım Önerileri

  • İçerik

  • Ürün Açıklaması
  • Kullanım Önerileri
  • İçerik

Fiber Etkili Kaş Jeli

Fırçayı, kaşlarınızı kalınlaştırmak ve canlandırmak için tüylerin çıkış yönünde, yukarı doğru hareketlerle gezdirin.
Fırçanın yuvarlak ucunu seyrek kısımları doldurmak için; konik ucunu kaşınızın şeklini korumak için incelen yerlere odaklanarak kullanın.
Kaşlarınızın dolu görünmesi için birkaç kat uygulayın.

Water (Aqua, Water), glyceryl stearate, PEG-100 stearate, PVP, glyceryl caprylate, glycerin, polyacrylamide, magnesium aluminum silicate, phenoxyethanol, sodium benzoate, C13-14 isoparaffin, nylon-6, potassium sorbate, galactoarabinan , Cannabis Sativa Seed Oil (Hemp), Laureth-7, Panthenol, Silica, May Contain: Mica, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Titanium Dioxide (CI 77891)""

Müşteri Yorumları

Yorumların yayınlanma koşulları

Milk Makeup'ta, önemli olan görünümünüzü nasıl yarattığınız değildir; önemli olan, bu konuda ne yaptığınızdır. Benzersiz çok amaçlı ürünleri, yüksek teknolojili bileşenlerle - kötü içerikler olmadan - aktif bir yaşam tarzı için tasarlanmıştır. Milk Makeup, NY ve LA'daki yaratıcıların kültürel merkezi olan Milk Studios'dan ilham almıştır. Milk Makeup'ta kurallar yoktur. Görünümünü dilediğin gibi yaşa!