J.C REBOUL

Üst notalarda; bergamot, kakule ve pembe biberin baharatlı ama ferahlatıcı buluşması sizi karşılıyor ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

556303
  • tab description Ürün Açıklaması

    Üst notalarda; bergamot, kakule ve pembe biberin baharatlı ama ferahlatıcı buluşması sizi karşılıyor. Orta notalardaki tütsü, laden ve paçuli; güçlü, zengin ve akılda kalıcı kombinasyonu sayesinde büyüleyici ve yüksek kalıcılığa sahip bir parfüm deneyimi sunuyor. Amber ve miskli alt notalar, sandal ağacıyla tamamlanarak, parfüme kremsi ve yumuşak bir nokta koyuyor.

  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.