Intense Curl Cream Intense Curl Cream

Moroccanoil® Yoğun Bukle Kremi, parlak, biçimli ve güzel bir şekilde tazelenmiş görünen doğal ... Devamını oku
589 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

441751
 • tab description Ürün Açıklaması

  Moroccanoil® Yoğun Bukle Kremi, parlak, biçimli ve güzel bir şekilde tazelenmiş görünen doğal bukleler ve dalgalar için nemlendirici ve yapışkanlık olmadan inatçı kabarmalarla savaşan, durulanmayan bir saç kremidir. Besleyici argan yağı ve vitaminlerle aşılanmış, dalgalı ve kıvırcık saçların gün boyu nemli ve yumuşak görünmesini sağlar.Kullanımı: Nemli veya kuru saç tellerine bir pompa (veya saç uzunluğuna ve yapısına bağlı olarak daha fazla) Moroccanoil® Yoğun Bukle Kremi uygulayın. Her zamanki gibi şekillendirin veya saçı doğal olarak kurumaya bırakın. İPUCU: İsterseniz, bukleleri yenilemek ve kabarmayı kontrol etmek için gün boyunca kuru saça nazikçe uygulayın.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - Avuç içine bir veya iki pompa uygulayın ve ürünü ısıtın.
  - Saçın ortasından uçlarına doğru yayın.
  -Her zamanki gibi şekillendirmeye devam edin veya kurumaya bırakın.
 • tab ingredients İçerik
  Eau, paraffinum liquidum (huile minérale), alcool cétylique, polyquaternium-7, stéarate de glycéryle, diméthicone, pétrolatum,, huile de noyau d'Argania Spinosa (Argan), acétate de tocophéryle, panthénol, parfum, hydantoïne DMDM, chlorure de cétrimonium, acide citrique, hydroxycitronellal, isoeugénol, linalol, benzoate de benzyle, citronellol, hexyl cinnamal, alpha-isométhyl ionone.
 • Ürün Yorumları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.