Hydrating Styling Cream - Nemlendirici Krem

0 Ürün Yorumu
Hydrating Styling Cream - Nemlendirici Krem
1.499 TL (1)
Moroccanoil Nemlendirici Şekillendirici Krem, argan yağı ve anti-statik bileşenlerle formüle edilmi ... Devamını oku

1.499 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
441749
 • tab description Ürün Açıklaması

  Moroccanoil Nemlendirici Şekillendirici Krem, argan yağı ve anti-statik bileşenlerle formüle edilmiştir.Saçları canlandırır, nemlendirir ve elektriklenmeye karşı savaşır.Bu hafif, çok kullanımlık formül fönleme için idealdir ve esneklik kazandırır.Tüm saç tipleri için uygundur ve aynı zamanda dalgalanmaları disipline etmek ve şekillendirmeyi kolaylaştırmak için kuru saçta da kullanılabilir.Kullanımı: Nemli veya kuru saça ortasından uçlarına kadar bir veya iki pompa uygulayın.Fön makinesiyle kurutun,her zamanki gibi şekillendirin veya saçın doğal olarak kurumasını bekleyin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  - Nemli veya kuru saça ortadan uçlara doğru bir veya iki pompa uygulayın.
  - Kurutun ve her zamanki gibi şekillendirin veya saçı kendiliğinden kurumaya bırakın.
  -Parlaklığı ve pürüzsüzlüğü artırmak için az miktarda Moroccanoil Bakımı ile kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  Eau, diméthicone, alcool cétéarylique, parfum, huile de noyau d'Argania spinosa (Argan), chlorure de behentrimonium, phénoxyéthanol, stéarate de glycéryle, caprylyl glycol, alcool isopropylique, chlorphénésine, acide citrique, CI 15985 (jaune 6), eugénol, butylphényl hydroxyle 3-cyclohexene carboxaldéhyde, linalol, alpha-isomethyl ionone.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Başarıya vurgu yapan bir yolculuk, yenilikçi yaklaşım ve yağ ile zenginleştirilmiş güzellik ürünlerinin tasarlanmasında mükemmellik arayışı, günümüzde ikon hâline gelmiş Moroccanoil markasını şekillendirmiştir.