Hydrating Floral Face Mist - Nemlendirici Yüz Spreyi

0 Ürün Yorumu
Hydrating Floral Face Mist - Nemlendirici Yüz Spreyi
775 TL (1)
Cildinizi yoğunlamasına nemlendirir. Aynı zamanda içerisindeki organik uçucu yağların güzel kokusu ... Devamını oku

775 TL (1)
SADECE SEPHORA'DA

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
710257
 • tab description Ürün Açıklaması

  Cildinizi yoğunlamasına nemlendirir. Aynı zamanda içerisindeki organik uçucu yağların güzel kokusu ile cildinizi ve ruhunuzu güzelleştirir.

  Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Tüm cilde uygulamadan önce cildin ufak bir yerinde test ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde tutunuz. Ağza alınmaz. Göz ile temasından kaçınınız. Teması durumunda bol su ile yıkayınız. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayın. Serin yerde saklayınız.

 • tab tips Kullanım Önerileri

  Temiz cildinize nemlendirici ve serumdan önce Hydrating Floral Face Mist  Nemlendirici Çiçek Suyu’nu sıkın. Gün içinde serinliğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda tekrarlayın.

 • tab ingredients İçerik
  AQUA, GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ALOE BARBADENSIS EXTRACT, HYALURONIC ACID, CITRUS AURANTIUM FLOWER OIL, CITRUS BERGAMIA LEAF OIL, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, BOSWELLIA SERRATA OIL, CITRUS SINENSIS PEEL EXTRACT, CANANGA ODORATA FLOWER OIL, POTASSIUM SORBAET, SODIUM BENZOATE, LIMONENE*, LINALOOL*
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

2019 yılında Simge Kamacı tarafından kurulan The Sim Co. İyi hissetmek felsefesi üzerine ürünlerini geliştiriyor. Güzelliğin temiz yaşam, enerji ve niyet ile şekillendiğine inanıyor ve güzel hissetmek için ihtiyaç duyulanları tasarlıyor.