FULL FACE BRUSH SET FULL FACE BRUSH SET

415 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

505321
GOOD FOR
 • tab description Ürün Açıklaması

  0

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Likit fondöten
  Bu fırçanın yuvarlak başlığı, eşit bir uygulama için ve fondöteni fazladan almaması için özel olarak tasarlanmıştır. Kusurları kapatırken cildi eşitler ve pürüzsüzleştirir. Her türlü likit fondöten ile kullanılabilir.
  Tüyo: Daha fazla kapatıcılık için, hedeflenen alanlara dokunarak uygulamayı yenileyin. 

  Pudra 
  Toz, kompakt pudraları ve kompakt fondötenleri eşit şekilde uygulamak için yuvarlak, yoğun fondöten fırçası. Yoğun ancak yumuşak kılları, hafif ve ayarlanabilir kapatıcılık ile cildi sabitler ve matlaştırır.
  Tüyo: Bronzlaştırıcı uygulamak için kullanılabilir. 

  Kapatıcı 
  Maske efekti vermeden doğal bir görünümle her türlü dokudaki kapatıcıları uygulamak için tasarlanmış bir fırça. Kısa lifleri & koyu halkaları, kızarıklıkları ve diğer tüm cilt endişelerini kamufle etmek için kapatıcıyı dağıtmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. 
  Tüyo: Kapatıcıyı uygulamak için kullanılabilir.

  Allık 
  Bu fırçanın açılı şekli, hassas ve homojen bir uygulama için yüzün hatlarını kendiliğinden birleştirir. Elmacık kemiklerini şekillendirmek veya keskinleştirmek için idealdir ve her türlü pudra ve krem ​​allık ile kullanılabilir.
  Tüyo: Kontür için kullanılabilir. 
 • Ürün Yorumları

SEPHORA COLLECTION’a hoş geldiniz! Her zaman heyecanlı, ilham verici bir marka. Gelin ve binlerce ürünün, renk, doku ve görünümden oluşan koleksiyonumuzu keşfedin. Dilediğinizi sürmeye, kendi güzellik anlayışınızı oluşturmaya ve hepsinden de öte, aynada gördüklerinizi sevmeye çekinmeyin! Topla, oyna ve paylaş #sephoracollection