DIOR_224

Dior Backstage Large Eyeshadow Blending Brush N° 23

Dior defilelerinin kulisinden ilham alan tasarıma sahip, geniş göz farı dağıtma fırçası N ° 23 m ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

440694
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • tab description Ürün Açıklaması

    Dior defilelerinin kulisinden ilham alan tasarıma sahip, geniş göz farı dağıtma fırçası N ° 23 mükemmel, kolayca uygulanan bir makyaj deneyimi için tasarlanmıştır. Göz farını uygularken gölgelendirmek ve dağıtmak için idealdir. Bu yuvarlak ve yoğun fırça, göz kapakları üzerindeki renkler ve efektlerle oynamak için idealdir. 23 no'lu büyük göz farı fırçası, renklerin karıştırılması, konturların yumuşatılması ve gözlerin hassas ve konforlu bir şekilde yapılandırılması için kullanılmaktadır: yumuşak bir makyaj bitişinden, en dramatik buğulu göz makyajına, gölgeli ya da renk geçişlerinin olduğu etkiye sahip sonuçlar için özel olarak tasarlanmış geniş şekil ve esnek fırça.

  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

"Dior Backstage benim defile kulisteki çalışmalarımdan ilham alarak tasarladığım bir seri. Her cilt tonuna uygun tonda, üst üste uygulanabilir yapıdaki bu seri doğal tonlarla benim tüm temel ürünlerimi içeriyor."

-Peter Philips, Dior Makyaj Kreatif ve Görsel Direktörü