DIOR_224

Kabuki Brush - Fırça N°17

0 Ürün Yorumu
Kabuki Brush - Fırça N°17
1.640 TL (1)
Dior defilelerinden ilham alan açılır-kapanır kabuki fırçası N° 17 mükemmel ve kolay bir makyaj ... Devamını oku

1.640 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
440703
 • tab description Ürün Açıklaması

  Dior defilelerinden ilham alan açılır-kapanır kabuki fırçası N° 17 mükemmel ve kolay bir makyaj deneyimi için tasarlanmıştır. Her türlü bronzlaştırıcı pudra ile kullanmak için ideal bir araçtır. Bu pratik, taşınması kolay fırçanın, açılır kapanır mekanizması pudranın homojen bir şekilde dağılmasını ve doğal bir görüntü elde edilmesini sağlar. Yuvarlak ve sık fırçaya sahip oluşu tam istenen miktarda bronzlaştırıcı pigmentini alır ve cilde doğal bir bronzluk görüntüsü verir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Önerilen dokular:
  Kompakt veya gevşek pudra, bronzlaştırıcı pudra.

  1. Pudradan alarak yüzünüze sürün. Bronzlaştırıcı pudra uygulaması ve sağlıklı bir ışıltı görünümü için pudrayı bir 3 rakamı çizerek uygulayın: Şakaklarınızdan başlayarak elmacık kemiklerinize doğru inin ve ardından çene çizginiz boyunca ilerleyin.
  2. "Bronzlaşmış" bir görünüm için yüzünüzün çıkıntılı bölgelerine (alın, elmacık kemikleri, burun köprüsü, çene ucu) uygulayın.
  3. "Kontürlü" bir görünüm için yüzünüzün oval çizgisini takip ederek alnınızdan yanaklarınıza ve ardından çenenize kadar uzanan bir '3' rakamı çizin:
 • tab ingredients İçerik
  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

"Dior Backstage benim defile kulisteki çalışmalarımdan ilham alarak tasarladığım bir seri. Her cilt tonuna uygun tonda, üst üste uygulanabilir yapıdaki bu seri doğal tonlarla benim tüm temel ürünlerimi içeriyor."

-Peter Philips, Dior Makyaj Kreatif ve Görsel Direktörü