Clr Ev Youth Fluid 100.5 Clr Ev Youth Fluid 100.5

Gerçek bir "gençlik konsantresi" olan bu fondöten anında ve günden güne gözle görülür derecede genç ... Devamını oku

100-5 Cream / 30 ML

902 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

494264
  • tab description Ürün Açıklaması

    Gerçek bir "gençlik konsantresi" olan bu fondöten anında ve günden güne gözle görülür derecede genç görünümlü bir cilt için cildin parlaklığını harekete geçirir. Clarins laboratuvarları 3 yıllık araştırma ve 186 denemeden sonra bu eşsiz formülü yarattı. 30 yaşından itibaren rahat, ışıltılı ve aydınlık bir ten isteyen tüm kadınlar için.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Sadece birkaç damlaya ihtiyacınız var çünkü çok pigmentli. En iyi şekilde parmaklarınızı kullanarak uygulayın, yüzünüze merkezden başlayıp dışa doğru boyun, saç çizgisi ve kulaklara doğru ilerlemeden önce fondötenin bir kısmını ellerinizde hafifçe ısıtın. Veya tercih ederseniz, favori fondöten fırçanızı kullanın ve aynı şekilde uygulayın.
  • tab ingredients İçerik
    Hindiba yaprağı özü cildi sıkı göstermek için kollajen sentezini arttırır. Kırmızı alg özü biyolojik peeling etkisi sayesinde ışığın cilt yüzeyine yansımasını sağlar.
  • Ürün Yorumları

Clarins güzelliğe önem verir, aşktan ilham alır. Paris’te 1954 yılında kapılarını açtığı ilk Clarins enstitüsü Jacques Courtin-Clarins’in kadınların güzelliğine duyduğu aşk ve saygıdan doğmuştur. Lüks segment Cilt bakımı kategorisinde Avrupa’nın 1 numaralı markası olan Clarins, kadınlara doğanın en iyisini, en değerli içeriklerini sunmak için durmadan çalışmaktadır.