Çay Ağacı Yağı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Hızlı Etkili Sebum Kontrol Roll On Çay Ağacı Yağı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Hızlı Etkili Sebum Kontrol Roll On

Çay Ağacı Yağı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Hızlı Etkili Sebum Kontrol Roll On Faydaları: Hedef b ... Devamını oku
219,9 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

610091
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Çay Ağacı Yağı Akneye Eğilimli Ciltler İçin Hızlı Etkili Sebum Kontrol Roll On Faydaları: Hedef bölgeye ihtiyaç duyulması halinde uygulayabileceğiniz sebum kontrol serumudur. İçeriğinde bulunan çay ağacı yağı ile akneye eğilimli ciltlerin rahatlıkla kullanabileceği hedef serum, lavanta içeriği ile cildinizi rahatlatır ve gözenek karşıtı bakım yapar. Bade Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Çay Ağacı Yağı Roll On Nasıl Kullanılır? Cildinizi temizledikten sonra, sebum kontrol serumunu roll-on başlık yardımıyla ihtiyaç duyulan bölgeye uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz.
  • tab ingredients İçerik
    SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, TOCOPHEROL, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL.
  • Ürün Yorumları

Doğanın sonsuz ilhamıyla, bilim, kimya ve iyiliğin harmonisini sunan Bade Natural, Ecz. Sinem Kapar Şahindere’nin imzasını taşıyor. 2016’ dan bugüne doğaya olan tutkusunu ile harmanladığı ürünlerle bakım tutkunlarının yolculuklarına eşlik ediyor.