Çay Ağacı Uçucu Yağı Çay Ağacı Uçucu Yağı

Çay Ağacı Yağı Özellikleri: Avustralya Kıtası’ndan bir mucize: Çay Ağacı Yağı! Hint Defnesi ... Devamını oku
209,9 TL

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

610101
GOOD FOR
  • tab description Ürün Açıklaması

    Çay Ağacı Yağı Özellikleri: Avustralya Kıtası’ndan bir mucize: Çay Ağacı Yağı! Hint Defnesi olarakta bilinen Çay Ağacı Yağı, hijyenik ve temizleyici etkisi ile dikkat çekiyor. Bu etkisi ile Çay Ağacı Yağı cilt bakımının ve cilt temizliğinin vazgeçilmezleri arasında. BADE NATURAL ÇAY AĞACI YAĞI Akne, sebum dengesinin kontrolsüzlüğü ve yağlı görünüm en sık karşılaşılan cilt problemleri arasında. Bade Natural Çay Ağacı Yağı, cildinizin yağ dengesini kontrol altına almak için görev başında! Sebum oranı dengelenmiş bir cilt ile değişime hazır mısınız? Akne ve akne izlerine, siyah noktalara veda zamanı! Size kalan, sebum dengesi kontrol altına alınmış, pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm… ÇAY AĞACI YAĞI NE İŞE YARAR? Çay Ağacı Yağı’nın doğasında hijyen var. Tepeden tırnağa! Cilt temizliğinden saç bakımına ve dezenfektan işlemlerine kadar güçlü hijyen içeriğine sahip olan Çay Ağacı Yağı’nın faydaları nelerdir? ÇAY AĞACI VE CİLT BAKIMI Aknelerle olan mücadelenize destek sağlar. Cildin sebum dengesini kontrol altına alır. Siyah noktaların giderilmesini destek sağlar. Gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini ve böylelikle sıkılaşmasını sağlar. ÇAY AĞACI VE SAÇ BAKIMI Saç derisinin nemlenmesini sağlar. Saçın yağlanmasını engeller. Kepek oluşumunu engeller ve var olan kepekleri yok eder. ÇAY AĞACI VE HİJYEN Bade Natural Çay Ağacı Yağı’nın arındırıcı etkisinden faydalanın. Çay Ağacı Yağı’ hijyenik özelliği ile ortam temizliğininde en iyi alternatifleri arasında. Bade Natural Çay Ağacı Yağı’nı, isterseniz difüser veya buhurdanlıklarınıza damlatarak yaşam alanınızın havasını tazeleyebilir, isterseniz de doğrudan temizlik yapacağınız alanlarda suyla seyrelterek kullanabilirsiniz.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Çay Ağacı Yağı Nasıl Kullanılır? 50 ml soğuk sıkım taşıyıcı (baz) yağ içerisine 5-10 damla damlatıp karıştırın. Cilt bakımınız için vücudunuza masaj yaparak uygulayın. Bölgesel olarak kullanımı çok az miktarda alarak cilt sorunu üzerinde doğal çay ağacı yağı uygulanabilir.
  • tab ingredients İçerik
    MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL.
  • Ürün Yorumları

Doğanın sonsuz ilhamıyla, bilim, kimya ve iyiliğin harmonisini sunan Bade Natural, Ecz. Sinem Kapar Şahindere’nin imzasını taşıyor. 2016’ dan bugüne doğaya olan tutkusunu ile harmanladığı ürünlerle bakım tutkunlarının yolculuklarına eşlik ediyor.