CAFFEINE STIMULATING SCALP TREAT

0 Ürün Yorumu
CAFFEINE STIMULATING SCALP TREAT
529 TL (1)
NEDİRFormüle edilmiş uyarıcı bir gece saç derisi tedavisini destekler. Saç üç aşamada kafa derisinde ... Devamını oku

529 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
564546
 • tab description Ürün Açıklaması

  NEDİRFormüle edilmiş uyarıcı bir gece saç derisi tedavisini destekler. Saç üç aşamada kafa derisinde döngüsel olarak büyür: anajen faz denir büyüme evresinde; katagen evresi olarak adlandırılan bir involüsyon evresi; ve bağlama aşaması olarak adlandırılan bir dinlenme aşaması. Biz yine oluşturulan bu durumda saç derisine yardımcı oluyor ve gece tedavisine destek oluyoruz.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kullanmadan önce şişeyi iyice sallayın.
  Gece bakımı olarak kullanın.
  Üründen avucunuzun içine alın, ellerinizi ovuşturun, parmak uçlarınızla saç derinize masaj yapın ve ürünü gece boyunca bırakın.
  Tüm saç derinizi kaplayacak kadar kullanın.
  Gerekirse sabah kalktığınızda saçlarınızı her zamanki gibi yıkayın.
  En iyi sonuç için 3 ay boyunca her gece kullanın.
 • tab ingredients İçerik
  EAU (AQUA), BETAÏNE, CAFEINE, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, GLYCERINE, GOMME XANTHANE, ÉTHYLHEXYLGLYCERINE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, ACIDE LACTIQUE, METABISULFITE DE SODIUM, GLYCINE, EXTRAIT EUROPEEN D'ALERCE, EXTRAIT DE CAMELLIA SINENSIS (THEIER), CHLORURE DE ZINC.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Üst düzey cilt bakımının herkes tarafından erişilebilir olması gerektiği inancından doğan THE INKEY LIST,  etkili cilt bakım ürünleri koleksiyonuyla güzellik şifrelerini çözmenize yardımcı olur. Bir dizi cilt sorununa çözüm bulmak için geliştirilen THE INKEY LIST markası, ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilen bir cilt bakımı sunar.