Anti Wrinkle Eye Treatment Kit

0 Ürün Yorumu
Anti Wrinkle Eye Treatment Kit
1.250 TL (1)
Yenileyici Gözaltı Serumu (10 mL) Yenileyici Gözaltı Serumu, jojoba, kuşburnu çekirdeği ve nar ... Devamını oku

1.250 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
609776
 • tab description Ürün Açıklaması

  Yenileyici Gözaltı Serumu (10 mL) Yenileyici Gözaltı Serumu, jojoba, kuşburnu çekirdeği ve nar çekirdeği yağları, ylang ylang ve ıtır uçucu yağları ile hazırlanmıştır. Jojoba Yağı: Nemlendirici özelliği sayesinde yaşlanma karşıtı bakım sağlar. Kuşburnu Çekirdeği Yağı: Antioksidandır. Hücre yenileyici bakım sağlar. Gözaltı torbaları, koyu halkalar ve yorgunluk belirtilerini önlemeye yardımcı olur. Nar Çekirdeği Yağı: Hücre yenilenmesini hızlandırır. İnce kırışıkların önlenmesine yardımcı olur. Ylang ylang Uçucu Yağı: Yaşlanma karşıtı bakım yapar. Antioksidan özelliği vardır. Itır Uçucu Yağı: Yaşlanma karşıtı bakım yapar. Nemlendirici özellik gösterir. Aventurin Gua Sha The Sim Co. Gua Sha, kan dolaşımını hızlandırır, göz çevresinde oluşan ince çizgileri ve kırışıklıkları pürüzsüzleştirir, çene hattının ve yüz konturunun şekillendirilmesini sağlar, öncesinde uygulanan cilt bakım ürününün etkisini ve emilimini arttırır.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Eye Revive Serum
 • tab ingredients İçerik
  EYE REVIVE SERUM
  YENILEYICI GÖZALTI SERUMU
  KULLANIM ŞEKLI: TEMIZLENMIS GÖZ ÇEVRENIZE TAMPON HAREKETLER ILE UYGULAYIN.
  AVENTURIN GUA SHA
  TEMIZLENMIS CILDINIZE YAG/SERUM UYGULADIKTAN SONRA AVENTURIN GUA SHA ILE BOYUNDAN BASLAYAYIP ALIN ÇIZGISINE DOGRU MASAJ YAPIN.
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

2019 yılında Simge Kamacı tarafından kurulan The Sim Co. İyi hissetmek felsefesi üzerine ürünlerini geliştiriyor. Güzelliğin temiz yaşam, enerji ve niyet ile şekillendiğine inanıyor ve güzel hissetmek için ihtiyaç duyulanları tasarlıyor.