Angel Nova - Eau de Parfum

0 Ürün Yorumu
Angel Nova - Eau de Parfum
3.750 TL (1)
Hayallere inanır mısınız? Hayallerinizin peşinden gitmeye cüret edin, sadece yıldızlara bakın ve ... Devamını oku

3.750 TL (1)

1000 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 10000 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

Güvenli ödeme

 • visa
 • amex
 • mastercard
518345
 • tab description Ürün Açıklaması

  Hayallere inanır mısınız? Hayallerinizin peşinden gitmeye cüret edin, sadece yıldızlara bakın ve hayallere dalın. Kendinize güvenin ve kendi gerçekliğinizi yaratın Angel Nove ile yaratın!

  Angel Nova, MUGLER'in parfüm evreninin en yeni yıldızı!  Büyüleyici bir Eau de Parfum. İçeriğindeki olağanüstü ve şehvetli gül sayesinde zevkli ve kararlı kadınların kokusu. Bir kadına kendini keşfetme gücünü ve ilhamını veren süper-feminen bir Eau de Parfum. Meyvemsi çiçeksi ve odunsu içeriğiyle sizi hayallerinizin peşinden kararlılıkla götürecek.

  Notalar: Kırmızı meyveler & ahududu &liçi meyvesi akoru, Şam gülü, akigala ağacı & benzoin akoru
   

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
 • tab ingredients İçerik
  Ingrediente : ALCOHOL. PARFUM/FRAGRANCE. AQUA/WATER/EAU. LINALOOL. LIMONENE. GERANIOL. CITRONELLOL. COUMARIN. CITRAL. CITRIC ACID. ANISE ALCOHOL. DISODIUM EDTA [C3758A.1]
 • tab olfactory Koku notaları
  Üst notalar , Kırmızı meyveler & ahududu &liçi meyvesi akoru; Orta notalar, Şam gülü; Temel notalar, Akigala ağacı & Benzoin
 • Ürün Yorumları

  Yorumların yayınlanma koşulları

Lüksün ve sıra dışı olanın dünyasına giriş yapın. MUGLER parfümlerinin istisnalar, yenilikler, aykırı düşünceler ve duygularla çevrelenmiş bir tasarıma sahip hikâyeleri vardır. Kendine özgü güçlü değerler: tutku, cesaret, mükemmellik gereksinimi ve etrafındakilerle benzersiz bir ilişki. Thierry Mugler'in yeni bir boyut kazanan Haute Parfümeri'nin hizmetine sunduğu, çekicilik ve hislere hitap etme ile canlandırılan bir yaratıcılık.