{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }
Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
MASKELER - MESO-MASK 30ML 370656 | Sephora
MASKELER - MESO-MASK 30ML 370656 | Sephora
X
X
MASKELER - MESO-MASK 30ML
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2019/09/18/88705/8cbe0efe-cd06-47f9-89e4-373cd77c7cf3.jpg"] } } }

FILORGA

MASKELER - MESO-MASK 30ML

Meso-Mask - Pürüzsüzleştirici ve Aydınlatıcı Maske

Detaylar

Devam edebilmek için lütfen seçimizi yapınız.

P2806008 - 370656
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Ürün Özellikleri

Yorgun görünen cilt için bakıma veya ışıltılı bir görünüme mi ihtiyacınız var? Kırışık ve donuk görünümler için yorgunluk önleyici formülü sayesinde, MESO-MASK cildi 15 dakikada aydınlatır, pürüzsüzleştirir ve nemlendirir. Aydınlık verici maskeye gönlünüzü kaptırın!Cilt için 4 fayda:

- Aydınlık ve ışıltılı bir cilt görünümü

- Kırışıklık görünümünün azalması

- Nemli ve yumuşak cilt

- Yenilenmiş bir ciltVerimliliğin şifreleri:

- [Kolajen + Elastin] kombinasyonu: Cilt sıkılığının bu iki temel bileşeni, MESO-MASK yaşlanma karşıtı maske formülü kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltır ve cildin nemini kazanmasına yardımcı olur.

- Ramnoz polisakkaritleri: Bu bitkisel şekerler, "güzel cilt görünümünün" gerçek şampiyonlarıdır. Bu şekerler sayesinde, MESO-MASK kızarık görünümü azaltır, cildi aydınlatır ve eşsiz bir ışıltı ortaya çıkarmak için cildi iyileştirir!

- Üre: En güçlü nemlendirici aktif bileşenlerden biridir. MESO-MASK her kullanıldığında, cilt daha yumuşak ve esnek olur.Duyulara hitap eden bir doku: MESO-MASK, benzersiz bir rahatlama sağlayan pürüzsüz kremsi bir dokuya sahiptir.


 
Cilde anında ışıltı kazandıran etkisini seviyoruz! Gece dışarı çıkmadan önce kullanılmaya uygun bir üründür.