{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
Le Teint Touche Eclat
X
X
Le Teint Touche Eclat
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension52": "", "dimension78": "SELEKTIF", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2018/11/26/71382/fd448643-c934-4111-bd6f-11ac2e3787ba.jpg"] } } }
Ürün Özellikleri

TOUCHE ÉCLAT LE TEINT

IŞILDAYAN FONDÖTEN ZAHMETSİZ PARLAKLIK, KUSURSUZ KAPATICLIK
YSL’nin harekete geçiren ilk fondöteni: zahmetsiz parlaklığın ve kusursuz kapatıcılığın sihri.

Bu geliştirilmiş fondöten, TOUCHE ÉCLAT’nın sihirli ışığından güç aldı. Gölgeler son derece parlak bir cilt için kaybolur.

Ağırlık yapmayan formül: ultra hafif sıvı cilt üzerinde algılanamaz hissi yaratır ve tüm gün sürekli kontrollü bir parlaklık verir.
Kusursuz kapatıcılık: Yenilikçi yarı saydam pigmentler, cildin nefes almasını sağlarken ideal bir kapsama alanı sağlar.

Geliştirilmiş parlaklık: yorgunluk önleyici kompleksi ile zenginleştirilmiş, TOUCHE ÉCLAT LE TEINT cilt kalitesini iyi dinlenmiş ve doğal parlayan görünüme çevirir.

Profesyonel İpuçları/ Uygulama Önerileri:
Doğal bir görünüm için parmak uçlarınızla veya profesyonel bir görünüm için YSL "Y-fırçası" ile uygulayın.