{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
NAKED RELOADED
İlk Naked far paletimiz tüm ezberleri bozmuştu. Naked Reloaded Far Paleti ile nötrleri yeniden tanımladık. Bu yepyeni 12 renk asla sıradan değil; hiçbirinin sıkıcı ya da basit bir yanı yok. İpeksi matlar ve pürüzsüz satenlerden mikro ışıltılara ve yanardöner geçişlere sahip parıltılara kadar bu palette her şey var.
Her gün düzenli olarak kullandığın renkleri hızlıca bitirdiğini fark ettik. Bu yüzden 12 yeni rengin içindeki en çok kullanılan 4 rengimizin hazneleri maksimum kullanım için daha büyük: Bribe, mat fildişi, Barely Baked, metalik hafif bir altın rengi, Boundaries, sıcak tonlarda bir toprak rengi ve Blur, mat açık bir ten rengi. Tabi ki makyajının uzun süre kalıcı olması için akıl almaz formülümüz tüm farların; kadifemsi bir dokuya, pigmentli renklere ve kolay dağıtılabilir olma özelliğine sahip olmasını sağlıyor.
Naked Reloaded ile neler yapabileceğini Keşfet!