{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
DOĞAL BİR GÖRÜNÜME NASIL KAVUŞULUR?
Toprak ve sıcak, güneş tonları kombinasyonlarından esinlenilen otantik renklerle doğal görünümlü bir makyaj mı istiyorsunuz? Vivid Earth göz paletini deneyin. Bir göz bası ve 14 göz farı ile göz kapaklarınızı, gerçekten de göz açıp kapayıncaya kadar, hızlı bir şekilde canlı ve yoğun renklerle vurgulayabilirsiniz: koyu sarı, koyu kahverengi ve daha niceleri... Karşı konulmaz ten rengi göz makyajının nasıl kolay bir şekilde yapılacağını size gösteriyoruz!
GECE MAKYAJI GÖRÜNÜMÜNE NASIL KAVUŞULUR?
Seyahat boyu Sequins paletlerimiz, mükemmel gece makyajı görünümünün önemli bileşenlerinden biridir! Kolay uygulama yöntemlerimizle, göz açıp kapayıncaya kadar ışıltılı bir dokunuşa sahip olursunuz. Sequins paletlerinde yoğun ve uzun süre dayanan 6 mat, metalik ve ışıltılı göz farı yer almaktadır. Bu göz paletlerinin bir de bonusu var! Mini kutuları, onları her yere yanınızda taşıyabileceğiniz anlamına geliyor. Gündüz ve gece boyunca makyajınıza rötuş yapmanız için ideal.
ARTIK HERKESİN BUĞULU GÖZLERİ OLABİLİR
Büyük bir makyaj akımı; gece ve gündüz buğulu gözleriniz olabilir! Artık herkes bu teknikte ustalaşabilir. Göz renginize en uygun renklerle modern buğulu gözlerin nasıl kolaylıkla uygulanabileceğini size açıklayacağız. Gözlerinizin mavi, yeşil, ela veya kahverengi olması fark etmez; sizin için en mükemmel makyaj tekniğini biliyoruz! En yakın dostunuz halinde gelecek olan Feline paletlerimizde biri çok koyu, diğeri ise altın rengi olan iki renk kombinasyonu var.
HER YERE TAŞIYABİLECEĞİNİZ BİR MAKYAJ MALZEMESİ!
Sephora Collection Minyatür paletlerinin hepsini seviyoruz! Çünkü bunları her yere taşıyabilirsiniz ve her birinde dilediğiniz tüm görünümler için ihtiyacınız olan tüm farlar mevcut! Mat, sedefli ve simli etkiler... Makyaj uygulama tekniğimiz sayesinde büyüleyici gözlere kavuşacaksınız. Mini paletlerimizdeki göz farlarını, göz şeklinize göre nasıl harmanlayacağınızı ve uygulayacağınızı açıklıyoruz.