{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
MASKELER
MASKELER

SEPHORA COLLECTION

Kağıt Dudak Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

25.90 TL

Masque lèvres karité - hydratant lissant

İNCELE

SEPHORA COLLECTION

Eye Mask -Bio-Cellulose Patch

Diğer seçenekleri keşfet

34.90 TL 'den başlayan fiyatlarla

Masques yeux concombre - apaisant anti-poches

İNCELE

SEPHORA COLLECTION

Kağıt Yüz Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

39.90 TL

MASK PINE

İNCELE

SEPHORA COLLECTION

Kağıt Yüz Maskesi

Diğer seçenekleri keşfet

34.90 TL 'den başlayan fiyatlarla

Masque ananas - perfecteur pores lissant

İNCELE

SEPHORA COLLECTION

The Charcoal Mask

Diğer seçenekleri keşfet

44.90 TL

1 Masque tissu charbon - Perfecteur pores

İNCELE

SEPHORA COLLECTION

The Mud Mask

Diğer seçenekleri keşfet

44.90 TL

Le masque boue - coatch matifiant x 1

İNCELE

Yüz Bakım Maskeleri ve Fiyatları


Dünyaca ünlü markaların en çok tercih edilen yüz bakımı maskesi ürünleri Sephora’da! ! Avantajlı fiyatlarla cilt tipinize uygun olan yüz bakımı maskesini bularak yumuşacık bir cilde sahip olabilir ve kusursuz görünümün tadını çıkarabilirsiniz.


Cilt bakımına gereken önemi göstermek çok daha pürüzsüz, parlak, yumuşak ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Günlük düzenli cilt temizliği, tonik ve nemlendirici kullanmak cilt bakımının ana noktaları oluyor. Kullandığınız ürünlerin de cilt tipinize uygun olması gerekiyor. Ancak onlarca marka ve çeşit arasından seçim yaparken kafa karışıklığı yaşamanız normal. Cilt yumuşaklığını ya da parlaklığını beğendiğiniz arkadaşlarınızın tavsiyeleri, ürün seçiminde kolaylık sağlayabilir. Ancak tam olarak hangi malzemeyi kullanmanız gerektiğini bilmek için mümkün olduğunca çok ürünü denemeniz şart!


Doğru Ürün Seçimi


Doğru yüz bakım maskesini uygulayabilmek için cildinizin tipini, sorununu, uygulanması gereken işlemleri ve kullanabileceğiniz ürünleri öğrenmelisiniz. Çünkü her cilt tipine göre farklı bakım, uygulama ve tedavi yapılması gerekiyor. Cilt tipini bilmeyen kişiler yanlış ürün ve bakımlarla cildine zarar verebilir; tahriş, kızarıklık ve alerjiye sebep olabilir. Normal, yağlı, karma, kuru ve hassas olmak üzere beş çeşit cilt tipi bulunuyor. Cilt yapısının değişme sebebinin de yaş, iklim, hormonal değişiklikler, beslenme, kullanılan ürünler ve hayat şartları olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden bu değişkenlere oldukça dikkat etmek gerekiyor.


Canlı ve Parlak Bir Görünüm


Yüz arındırıcı maskeler, cildinizi ölü hücrelerden temizleyerek çok daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Ancak her cilt tipinin ihtiyacı farklı olduğu için kullanılan ürünler de değişiklik gösteriyor. Alın, çene ve burun bölgenizde yağlanma varsa karma cilde sahipsiniz demektir. Bu bölgelerde gözenekler açıktır. Temizleyici olarak süt tipi ürünler tercih edebilirsiniz. Nemlendirici ve yarı alkollü tonik de kullanabilirsiniz. Yağlı ciltlerin ise gözenekleri açık ve parlak görünümü vardır. Yağlı bir cilde sahipseniz sivilce ve siyah nokta oluşumu yaşayabilirsiniz. Bu cilt tipine sahipseniz günlük bakımınıza özen göstermelisiniz. Genellikle jel tipi ürünler ile cildinizi temizleyebilirsiniz. Nemlendirici ve alkollü tonik de kullanabilirsiniz. Taze, sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız Shiseido WASO Purifying Peel Off Mask arındırıcı maskesini deneyebilirsiniz. 


Yoğun ve Etkili Cilt Temizliği


Küçük gözeneklere sahip olan ve gerekli yağ miktarını üreten normal cilt; yumuşak, gergin ve lekesiz bir cilttir. Normal ciltler için doğal bakımlar yeterli oluyor. Bu cilt tipindeyseniz temizleyici olarak süt tipi ürünler seçebilirsiniz. Tonik ve nemlendirici gibi ürünleri de kullanabilirsiniz. Kuru ciltler; gözenekleri küçük, kapalı ve ince bir deri tipine sahiptir. Kuru bir cildiniz varsa nemlendiriciye ihtiyaç duyabilirsiniz. Kuru ciltler, kırışıklık sorununu da erken yaşayabilecek olan ciltlerdir. Bu yüzden cilt temizliği için süt tipi ürünlerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda alkolsüz tonik kullanabilirsiniz. Ayrıca göz çevrenizi de dikkate almanız gerekiyor. Bu yüzden göz çevresi için özel nemlendiricili bakım kremleri uygulayabilir ve nem depolayan maskeler tercih edebilirsiniz. Cildinizin yoğun ve etkili bir şekilde nemlenmesini istiyorsanız Frank Body’nin Glow Mask ürününü kullanabilirsiniz.


Sağlıklı ve Sıkı Bir Cilt İçin


Belirli bir yaştan sonra kırışıklıkların oluşması kaçınılmazdır. Ancak erken yaşta olan kırışıklıklar, cildinize iyi davranmamaktan kaynaklanıyor. Güneşe ve soğuğa maruz kalmak cildi nemsiz bırakarak kırılmalara yol açıyor. Çeşitli bakım kremleri ve yüz kırışıklıkları için maskeler cildinizi destekliyor. Daha gergin ve sıkı bir cilt gençliğin ve sağlığın göstergelerinden biridir. Cilt sağlığını koruyarak daha gergin bir cilde sahip olabilirsiniz. Sağlıklı beslenme ve kaliteli bir uyku düzeni cilt sağlığını arttırıyor. Bunların yanı sıra cildi yüz gerginleştirici maske ile desteklemek de daha hızlı sonuçlar elde edebilmenizi sağlıyor. Ciltte sıkılaştırıcı bir etki yaratmaya yardımcı olan Dr +Jart Rubber yüz maskesini tercih edebilirsiniz. 


Yenilikçi ve Kaliteli


Dr +Jart, Frank Body, Sephora Collection ve Shiseido gibi en popüler markaların yüz bakımı ürünleri, cilt temizliğine önem verenler için onlarca seçenek sunuyor. Üstelik bu kaliteli ve dayanıklı ürünleri Sephora’da kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Sephora, yenilikçi ürünleriyle yüzünüzde uzun süren parlaklık ve pürüzsüzlük sağlıyor. Her bütçeye uygun yüz bakım maskesi fiyatları ile onlarca ürün seçeneğini bir arada bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü kozmetik markalarının; WASO Purifying Peel Off Mask, DR.JART+ Rubber yüz maskesi ve Glow Mask gibi en çok tercih edilen ürünlerine Sephora'da hemen şimdi göz atın!


{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "P3294036", "brand": "SEPHORA", "name": "Kağıt Dudak Maskesi", "sku": "392430", "price": 25.90, "sku": "392430", "position": 1, "variant": "Masque lèvres karité \u002D hydratant lissant", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "392430", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "25.90", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3294034", "brand": "SEPHORA", "name": "Eye Mask \u002DBio\u002DCellulose Patch", "sku": "P3294034", "price": 34.90, "sku": "P3294034", "position": 2, "variant": "Masques yeux concombre \u002D apaisant anti\u002Dpoches", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "392419", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "34.90", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P4047131", "brand": "SEPHORA", "name": "Kağıt Yüz Maskesi", "sku": "P4047131", "price": 39.90, "sku": "P4047131", "position": 3, "variant": "MASK PINE", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "454917", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "39.90", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3294035", "brand": "SEPHORA", "name": "Kağıt Yüz Maskesi", "sku": "P3294035", "price": 34.90, "sku": "P3294035", "position": 4, "variant": "Masque ananas \u002D perfecteur pores lissant", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "470235", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "34.90", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3294039", "brand": "SEPHORA", "name": "The Charcoal Mask", "sku": "392432", "price": 44.90, "sku": "392432", "position": 5, "variant": "1 Masque tissu charbon \u002D Perfecteur pores", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "392432", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "44.90", "dimension102": "BAYAN" }, { "product_id": "P3448026", "brand": "SEPHORA", "name": "The Mud Mask", "sku": "392435", "price": 44.90, "sku": "392435", "position": 6, "variant": "Le masque boue \u002D coatch matifiant x 1", "category": "SKINCARE/FACE/MASK TISSU", "dimension10": "392435", "dimension52": "CILT BAKIM", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "44.90", "dimension102": "BAYAN" } ] } } }