{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductDetail" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol
CARE FOND DE TEINT
X
X
CARE FOND DE TEINT
{ "productDetail": { "type": "Product Viewed", "data": { "product_id": "", "name": "", "price": "", "sku": "", "brand": "", "variant": "", "category": "//", "dimension10": "", "dimension17": "indirimsiz", "dimension52": "", "dimension78": "SEPHORA", "dimension94": "", "dimension96": true, "dimension102": "BAYAN", "dimension113": "undefined", "dimension101": ["https://cdn-seph.akinon.net/products/2020/08/29/95693/b97de898-6d30-4fed-84a7-a0fda86e912a.jpg" ,"https://cdn-seph.akinon.net/products/2020/08/29/95693/8f2a7320-b9c4-48ea-a027-a86b30b9a6dc.jpg"] } } }
Ürün Özellikleri

%97 oranında doğal kökenli bileşenlerden oluşan formülüyle cilt bakımı ve makyaj arasında kusursuz bir denge kuran bu hafif fondöten ayarlanabilir kapatıcılığıyla çok yönlü bir ürün.  

Renk konusuna çözüm getiren hafif bir fondöten.
Cilt tonunu eşitler, cildi kusursuzlaştırır ve ışıltı katar.

Doğal ve hafif dokusu cildinizle bütünleşirken anında daha taze ve aydınlık bir görünüm için cildin nefes almasına izin verir.

Orta-hafif ayarlanabilir kapatıcılığıyla doğal ve kalıcı bir bitiş sunar.

Tüm cilt tiplerine uygun bir tona sahiptir: açıktan koyuya, normalden bronza.  


 
Cilde bakım yapan hafif fondöten.

10 saat kalıcılığa sahip, doğal ışıltı ve nemlendirici etkili bu fondöten bir makyaj ürününden daha fazlası: Aynı zamanda bir cilt bakım ürünü. Formülü, nemlendirici ve besleyici etkili Maça çayıyla ve cilde ışıltı verdiği bilinen C vitaminiyle zenginleştirilmiştir. Bu hafif fondöten, gün geçtikçe gözle görülür oranda daha güzel bir cilt etkisi için cildi 10 saat boyunca nemlendirir.  

Parfüm içermez; komedojenik değildir; dermatolojik gözlem altında test edilmiştir; en hassas ciltler de dâhil tüm cilt tipleri için uygundur.

Her soruna cevap veren bir fondöten.

Her soruna cevap veren bir fondöten:


 - Vegan formülüyle hayvansal kökenli hiçbir bileşen içermez.  


- Ambalajının üretiminde sorumlu kaynak kullanımı yaklaşımı benimsenmiştir: Şişesi %67 oranında şeker kamışı artıklarından üretilmiştir.(2) Bu yaklaşım, SEPHORA COLLECTION ambalajlarında kullanılan plastik miktarını azaltma taahhüdümüzün bir parçasıdır.    

(1) Kapak hariç