{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hoşgeldin

Bu alandan giriş yapabilir veya Sephora'nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

Giriş Yap Üye Ol

Siz ürünlerinizi getirin, biz Sephora olarak onlara yeniden hayat verelim!

BOŞ ŞİŞE VE KUTULARINIZI MAĞAZALARIMIZA GERI GÖTÜRÜN  VE ONLARI GERI DÖNÜŞÜM KUTULARINA ATARAK DÖNÜŞTÜRMEMİZE DESTEK OLUN! (ŞIŞELER, CAM KAVANOZLAR, TÜPLER, PALETLER VB.).

BOŞ GÜZELLİK ÜRÜNLERİNİZİ (ŞİŞELER,CAM KAVANOZLAR,TÜPLER VE MAKYAJ PALETLERİ) MAĞAZALARIMIZA GERİ GETİRİN! Mağazalarımıza konumlandırdığımız geri dönüşüm kutularına atın, gerisini Sephora'ya bırakın!

Her paket, tamamen geri dönüştürülecek veya farklı alanda değerlendirilecek şekilde bileşimine göre sıralanır ve ardından değerlendirilir.Ürünlerinize ne olacak? Parfüm şişeleri ve cam krem kavanozları geri dönüştürülecek. Plastik şişeler gibi daha karmaşık ve geri dönüştürülemez ambalajlar ise enerjiye dönüştürülecektir.Elinizdeki ürünleri geri getirerek, aslında küçük bir katkı gibi gözüken fakat Dünya için fazlasıyla önemi olan bir harekette bulunmuş olursunuz!Birlikte daha çok yol katedeceğiz. Çünkü bu GÜZELLİĞİN SINIR TANIMAYAN GÜCÜ!

voir la suite

SANA EN YAKIN MAĞAZAYI BULMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLA

Sephora
TEBRİKLER! SİZLERİN SAYESİNDE GERİ DÖNÜŞTÜRDÜK!
2019 YILINDA 400 T0N PARFÜM ŞİŞESİ GERİ DÖNÜŞTÜRDÜK. Bu da 184 ton CO2 tasarrufu veya gidiş/dönüş 184 kere Paris-New York uçuşu demek!