Wild Bluebell Home Candle Wild Bluebell Home Candle

Wild Bluebell Cologne: Gölgeli bir koruda parıldayan safir gibi çiçekler.Gölgeli bir ormanlık alanda ... Devamını oku
890 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

532625
 • tab description Ürün Açıklaması

  Wild Bluebell Cologne: Gölgeli bir koruda parıldayan safir gibi çiçekler.Gölgeli bir ormanlık alanda canlı safir çiçek açar. Nemli mavi çanların narin tatlılığı, vadi zambağı,yaban gülü ve tatlı bir hurmanın birleşimiyle kaplanır.Çiğ gibi taze. Parlak. Narin.Atmosferinizi lüks ve zenginlikle dönüştürün. Mumun yanma süresi yaklaşık olarak 45 saattir ve kapaklıdır.Evinizi nasıl kokutursunuz?Ruh halini ayarlamak ve hoş kokulu anılara ilham vermek için kokularımızı keşfedin. Jo Malone London mumlarımızın evinize ilham vermesine izin verin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
 • tab olfactory Koku notaları
  Koku Ailesi: Çiçeksi ve Odunsu Hurma, Beyaz Misk, Çançiçeği Üst nota : Çan çiçeği
  Serinletici, yeşil notalar, karanfilin tatlılığı ve sabah çiyiyle harmanlanmış kır çiçeği vurgusu
   
  Orta nota: Hurma
  Yumuşak ve taze hurma notaları
   

  Alt nota: Beyaz Misk
  Misk, kokuya rahatlatıcı bir yumuşaklık katar.
 • Ürün Yorumları

Hayatınızı kokularla doldurun. Kişiye özel İngiliz yapımı parfümler. Kadınlar için. Erkekler için. Eviniz için. Unutulmaz bir hatıra için özenle sarılan ürünler. Kendi imzanızı oluşturun. Saf bir stil. İnce zevk ve sıra dışı anlayışla tasarlanmıştır. Cesaret dokunuşuyla zarafeti bir araya getirir. Zamansız ve zarif... fakat her zaman bir tutam çekicilik, neşe ve hayal gücüyle.