Velvet Rose & Oud Home Candle

Velvet Rose & Oud Cologne Intense: Kökenleri antik İran olan en koyu Şam gülü, manyetik ve şehvetli ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

532624
  • tab description Ürün Açıklaması

    Velvet Rose & Oud Cologne Intense: Kökenleri antik İran olan en koyu Şam gülü, manyetik ve şehvetli çiçek kokusuyla ünlüdür.Karanfil ve pralin ile süslenmiş zengin ve dokusal nota, değerli ud ağacının dumanlı derinlikleri ve tatlı sıcaklığı için mükemmel bir tamamlayıcıdır.Dokulu. Manyetik. Şımartıcı.Atmosferinizi lüks ve zenginlikle dönüştürün. Mumun yanma süresi yaklaşık olarak 45 saattir ve kapaklıdır.Evinizi nasıl kokutursunuz?Ruh halini ayarlamak ve hoş kokulu anılara ilham vermek için kokularımızı keşfedin. Jo Malone London mumlarımızın evinize ilham vermesine izin verin.

  • Ürün Yorumları

Hayatınızı kokularla doldurun. Kişiye özel İngiliz yapımı parfümler. Kadınlar için. Erkekler için. Eviniz için. Unutulmaz bir hatıra için özenle sarılan ürünler. Kendi imzanızı oluşturun. Saf bir stil. İnce zevk ve sıra dışı anlayışla tasarlanmıştır. Cesaret dokunuşuyla zarafeti bir araya getirir. Zamansız ve zarif... fakat her zaman bir tutam çekicilik, neşe ve hayal gücüyle.