RAINBOW CONFETTI BALM

Winky Lux balmı dudaklarınıza mükemmel bir renk sağlar. Avec les ingrédients activés par le pH, le ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

445484
C12-15 Alkyl Benzoate, Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene, Isononyl Isononanoate, Dibutyl Ethylhexanoyl Glutamide, Dibutyl Lauroyl Glutamide, Fragrance, Calcium Aluminum Borosilicate, Simmondsia Chinensis (Jojoba Seed Oil), Red 27 (CI 45410).Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • tab description Ürün Açıklaması

    Winky Lux balmı dudaklarınıza mükemmel bir renk sağlar. Avec les ingrédients activés par le pH, le baume Rainbow Confetti rehausse la couleur de vos lèvres pour un fini parfaitement rose.

  • tab ingredients İçerik
    C12-15 Alkyl Benzoate, Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Hydrogenated Polyisobutene, Isononyl Isononanoate, Dibutyl Ethylhexanoyl Glutamide, Dibutyl Lauroyl Glutamide, Fragrance, Calcium Aluminum Borosilicate, Simmondsia Chinensis (Jojoba Seed Oil), Red 27 (CI 45410).    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Winky Lux markası Ekim 2015'te piyasaya sürülmüştür. Marka kendinizi paylaşmaktan alıkoyamayacağınız yenilikçi kozmetik ürünler sunar. New York'ta yeni trendler, yenilikçi ürün tasarımları ve orijinal bileşenlerle kullanıcılarını memnun etmek için çalışan marka, tüketicileri bir kraliçe gibi görür ve onların her şeyin en iyisini hak ettiklerini savunur.