PHARMACY HERBAL DOĞAL DEODORANT 100 ML PHARMACY HERBAL DOĞAL DEODORANT 100 ML

Alüminyum tuzu içermeyen bu %96,42 Doğal Deodorant, gözenekleri tıkamadan, cildin doğal yollardan ... Devamını oku
 • 100ML
  220 TL
  733,33 TL / 100ml
  Tükendi
220 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537170
 • tab description Ürün Açıklaması

  Alüminyum tuzu içermeyen bu %96,42 Doğal Deodorant, gözenekleri tıkamadan, cildin doğal yollardan nefes almasını sağlar. Terleme sonrası istenmeyen vücut kokularının azaltılmasına yardımcı olur. Herbal Doğal Deodorant’ın antibakteriyel ve antiviral özellikleri ile bilinen misket limonu, limon, fesleğen ve paçuli saf uçucu yağlarının karışımından meydana gelen kokusu uzun süreli temizlik ve ferahlık hissi sağlayarak kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Sentetik parfüm, mineral yağ, paraben, fitalat, suni renklendirici, silikon içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltler ve tüm cilt tipleri için uygundur.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz cilde, her iki koltuk altınıza dik tutarak püskürtünüz. Giyinmeden önce kurumasını bekleyeniz. İhtiyaç halinde gün içerisinde yinelenebilir.
 • tab olfactory Koku notaları
  misket limonu, limon, fesleğen ve paçuli saf uçucu yağları
 • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.