ONLY THE BRAVE STICK DEODORANT ONLY THE BRAVE STICK DEODORANT

Only the Brave cesurca yaşayan, hayalleri için savaşan, hedeflerine kararlılıkla ulaşan ve asla ... Devamını oku
445 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

252264
 • tab description Ürün Açıklaması

  Only the Brave cesurca yaşayan, hayalleri için savaşan, hedeflerine kararlılıkla ulaşan ve asla vazgeçmeyen erkekler için tasarlandı. Diesel'den Only the Brave, hayallerine kararlılıkla ulaşan bir liderin ikonik kokusudur. Sıkılmış bir yumruk şeklinde olan sembolik şişesi, cesaret değerlerini taşır: kendi kendine başarı, güç ve kendine güven. Only the Brave Eau de Toilette, kendini bir kahraman gibi hissetmek isteyen erkekler için tasarlandı. Yarınlar cesurlara aittir!

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Temiz tene 15-20cm mesafeden uygulanır.
 • tab ingredients İçerik
  539522 1 - INGREDIENTS: PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, AQUA / WATER, SODIUM STEARATE, STEARETH-100, PARFUM / FRAGRANCE, BEHENETH-10, BEHENIC ACID, EDTA, SODIUM HYDROXIDE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, CITRAL (F.I.L. B43683/1).
 • tab olfactory Koku notaları
  Note de tête: Citron Primafiore Note de fond: Cuir, Cèdre Note de coeur: Ambre
 • Ürün Yorumları

Bir markadan daha fazlası, farklı bir yaşam biçimi, arınma, kışkırtma ve mizah karışımı. Dizel, modern parfümleri modernize ederek yeniden kullanır ve orijinal kişiliğe sahip orijinal, çok yönlü, renkli, genellikle sıra dışı kokular yaratır.