MARRAKESH ARGAN OIL MARRAKESH ARGAN OIL

Keratin ve argan özleriyle geliştirilen özel formülü saçı derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.Gün ... Devamını oku
528 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

270065
 • tab description Ürün Açıklaması

  Keratin ve argan özleriyle geliştirilen özel formülü saçı derinlemesine nemlendirir ve yumuşatır.Gün boyu düzlük etkisi sağlarken pürüzsüz bir doku oluşturur.Keratin içeriği sayesinde günlük Brezilya fönü etkisi yaratır.

  Dalgalı, kıvırcık ve zor şekil alan saçlar için idealdir. Saçın kabarmasını ve elektriklenmesini engelleyerek şeklini gün boyu korur. Isı ile aktive olan formülü sayesinde saçı ısının zararlarına karşı korur ve uzun süreli kusursuz fön etkisi sağlar.

  İşlem görmüş, yıpranmış ve esnekliğini kaybetmiş saçların sıkılaşmasına yardımcı olur.Hafif yapısı sayesinde saçı ağırlaştırmaz ve yağlı bir görünüm oluşturmaz.Doğal, boyalı, röfleli veya açma işlemi uygulanmış saçlarda da güvenle kullanılabilir.

  Saçı anında yumuşatan etkisiyle canlı, parlak ve bakımlı bir görünüm oluşturur. Mat görünümü giderir ve ışıltılı, sağlıklı saçlar oluşturur.Tüm saç tipleri için güvenle kullanılabilen argan yağı, günlük kullanıma uygundur

  Kullanımı:

  • Nemli saçın boy ve uçlarına masaj yaparak uygulayın.
  • Durulamadan dilediğiniz gibi şekillendirin.
  • Ekstra parlaklık için şekillendirme sonrası da kullanılabilir.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Kuru veya ıslak saça uygulanabilir.
 • tab ingredients İçerik
  0
 • Ürün Yorumları

Fas’ın incisi argan yağı ile saçınızdaki zarif görünümü ortaya çıkarın. Türünün tek örneği Argan yağı ve diğer Marrakesh saç bakım ürünleri ile saçınızdaki doğallığı yeniden keşfedin.