LİMONOTU & BAL KOLONYASI 200ML LİMONOTU & BAL KOLONYASI 200ML

80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, şifalı limonotu ve s ... Devamını oku
220 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537123
  • tab description Ürün Açıklaması

    80° etil alkol içeriği sayesinde el hijyeninizi güvenli bir şekilde sağlarken, şifalı limonotu ve sıcak tatlı bal karışımı ile anında tazelenin. Yüksek oranda doğal yağlar ile zenginleştirilmiş esansı sayesinde tazeliği ve ferahlığı gün boyu yaşamanızı sağlayan Atelier Rebul limonotu & bal kolonyası; sprey başlığı ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Limonotu & bal kolonyası ile el hijyeni rutininizi sıcacık bir hale getirin, dezenfektan kokusuna mahkum kalmayın!

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Dik tutarak püskürtün.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Limon otu, Ihlamur, Mandalina, Greyfurt, Yasemin, Beyaz çiçekler, Bal, Vanilya, Pralin, Misk, Sandal ağacı.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.