LİMONOTU & BAL EL VE VÜCUT LOSYONU LİMONOTU & BAL EL VE VÜCUT LOSYONU

Shea yağı, Argan yağı, kayısı çekirdeği yağı ve badem özleriyle zenginleştirilmiş hızlı emilen hafif ... Devamını oku
220 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

537108
  • tab description Ürün Açıklaması

    Shea yağı, Argan yağı, kayısı çekirdeği yağı ve badem özleriyle zenginleştirilmiş hızlı emilen hafif formülü sayesinde cildi besleyerek, nemlendirir. Cildin nem kaybını en aza indirerek uzun sürekli ipeksi bir yumuşaklık kazandıran ideal bir el ve vücut bakım ürünüdür. Şifalı limonotu ve sıcak tatlı bal karışımının enerji ve mutluluk veren kokusu sayesinde el ve vücut bakımınızı daha keyifli bir hale getirir. Mineral yağ ve paraben içermez. 

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Tüm vücuda masaj yaparak uygulayın.
  • tab olfactory Koku notaları
    NOTALAR: Limon otu, Ihlamur, Mandalina, Greyfurt, Yasemin, Beyaz çiçekler, Bal, Vanilya, Pralin, Misk, Sandal ağacı.
  • Ürün Yorumları

Atelier Rebul’un hikayesi 1895 yılında, genç Fransız eczacı Jean Cesar Reboul’un İstanbul Beyoğlu’nda Türkiye’nin ilk eczanelerinden birini açmasıyla başlıyor. 125 yıl öncesindeki bu eczane ve laboratuvardan ilham alınarak ‘eski bir kozmetik atölyesi’ olarak tasarlanan ATELIER REBUL; nesillerdir süregelen bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, doğanın saflığını bir sanatçı hassasiyetiyle işliyor, güzelliği ve sağlığı bilimsel uzmanlıkla bir araya getirerek kişiye özel hizmet vermekten mutluluk duyuyor.