Golden Ratio Kaş Şekillendirme Aparatı

Açıklama:,Kaşlarınız sanki hergün Anastasia’nın kendisi tarafından şekillendiriliyor gibi! Anastasia ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

184000
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • tab description Ürün Açıklaması

    Açıklama:,Kaşlarınız sanki hergün Anastasia’nın kendisi tarafından şekillendiriliyor gibi! Anastasia’nın patentli Golden Ratio® Kaş Şekillendirme Metoduna dayalı olarak, Anastasia Beverly Hills Şablonları 5 patentli kaş şablonundan oluşan bir settir. Her bir şablon şekli, mükemmel şekilde dengeli simetrik kaşlar elde etmek için tasarlanmıştır.,Özellikler ve Faydalar / Neden Sevilir:,• Kaş görünümünüze uygun şekli bulmak için 5 şablon şekli arasından seçim yapın• Mükemmel dengeli kaş şeklinizi bulmak için anında tahminde bulunarak kaş şeklini ustalıkla geliştirir ve mükemmelleştirir• Esnek plastiği uygulama sırasında kolay kullanım için kaş kemiğine kusursuzca oturur

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Golden Ratio® yöntemini kullanarak kaştaki üç noktayı işaretleyin: kaşın önü, ucu ve kemerin en yüksek noktası.,Bu üç noktayı, kaşınızın doğal özellikleri için doğru şablonu şeklini seçmek üzere kılavuz olarak kullanın.,Kaşlara Brow Primer’i uygulayın.
  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

Romanya doğumlu güzellik girişimcisi Anastasia Soare, kendisiyle aynı ada sahip markasını, 1997 yılında Beverly Hills’teki ana salonunda piyasaya sürdü. Şirketin ilk ürün yelpazesi, 2000 yılında piyasaya sunuldu. Kökenleri Altın Oranın kutsal geometrisine dayanan ABH, tutkulu profesyonel tüketiciler için prestijli bir kozmetik serisi yarattı. ABH, başta kült bir klasik haline gelen Brow Wiz, Contour Kit ve Liquid Lipstick ürünleri dâhil tüm ürün yelpazesi ile büyük övgü aldı.