GENTLEBUBBLE™ GENTLEBUBBLE™

GENTLEBUBBLE™ yumuşak köüpren temizleyici, gökkuşağının renkli baloncuklardan ilham alınarak geli ... Devamını oku
339 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

461723
 • tab description Ürün Açıklaması

  GENTLEBUBBLE™ yumuşak köüpren temizleyici, gökkuşağının renkli baloncuklardan ilham alınarak geliştirilmiştir.,Günlük temizleyici cildi nazikçe ama etkili bir şekilde temizler ve yüz makyajını ve cildi günlük kirden arındırır. İçerdiği yulaf amino asitleri cildi dengelerken nazik kabarcıklar derinlemesine temizler ve makyajı çözer. Elma özü, E vitamini ve TEAOXI® Yeşil Çay Yaprağı ile harmanlanmıştır,SLS ve SLES içermez.,Kullanımı:,Islak cilt yüzeyine uygulayın ve dairesel hareketlerle eşit şekilde hafifçe masaj yapın.,İyice durulayın ve kurulayın. Günlük kullanıma uygundur. Göz bölgesi ile temasından kaçının.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Nemli yüze uygulayın ve dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapın.
  İyice durulayın ve kurulayın.
  Düzenli olarak veya arzu ettiğiniz sıklıkta kullanın.
  Gözle temasından kaçının.
 • tab ingredients İçerik
  -TEAOXIi® Green Tea Leaf: Infuses antiaging antioxidants to combat the dayís stressors with essential vitamins for the appearance of an even, flawless complexion.
  -Oat Amino Acids: Helps condition.
  -Apple Extract and Vitamin E: Deeply cleanses.

  Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
 • Ürün Yorumları

2010 yılında Hollywood kulislerinde yaratılan GLAMGLOW®, o zamandan bu yana her zaman ünlü yıldızların favorisi olmuştur. GLAMGLOW®, size mükemmel ışıltıyı sunmak için çözüm odaklı bir bakım sunar. Ürünlerin içerisinde yer alan, duyularınızı harekete geçirecek olağanüstü güçlü formüller sayesinde anında ve gözle görülür sonuçlar etmenize yardımcı olur. #GLAMFAM'a hoş geldiniz.