English Pear & Freesia -Ev Mumu

English Pear & Freesia Cologne sonbaharın özüdür. Tam olgunlaşmış armutların duyusal tazeliği, bir ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

420184
Water\\Aqua\\Eau, Fragrance (Parfum), Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citronellol
 • tab description Ürün Açıklaması

  English Pear & Freesia Cologne sonbaharın özüdür.
  Tam olgunlaşmış armutların duyusal tazeliği, bir beyaz frezya buketine sarılır ve kehribar, paçuli ve odunlarla yumuşatılır. Tatlı ve altın gibi parlak.
  Lüks ve baştan çıkarıcı. Ruhu şenlendirmek, gevşemek veya sadece lüks bir hava yaratmak için.

  Atmosferinizi lüks ve zenginlikle dönüştürün. Mumun yanma süresi yaklaşık olarak 45 saattir ve kapaklıdır.

  Evinizi nasıl kokutursunuz?
  Ruh halini ayarlamak ve hoş kokulu anılara ilham vermek için kokularımızı keşfedin. Jo Malone London mumlarımızın evinize ilham vermesine izin verin.

 • tab tips Kullanım Önerileri
  Optimum kullanım ve mum tünelleşmesini önlemek için; mum eriyene ve kenarda birikinceye kadar yakınız.
  Alevi söndürmek için kapağı kullanın. Yeniden yakmadan önce mumun katılaşmasına izin verin. Kullanımlar arasında fitili kesin, 6 mm'den uzun olmamasına dikkat edin.

  Mumun üzerinde durduğu yüzeyi koruyun.
  Bir seferde dört saatten fazla yakmayın.
  Çocukların veya evcil hayvanların gözetimsiz bir şekilde erişebileceği yerlerde bırakmayın.
 • tab ingredients İçerik
  Water\\Aqua\\Eau, Fragrance (Parfum), Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Citronellol
 • Ürün Yorumları

Hayatınızı kokularla doldurun. Kişiye özel İngiliz yapımı parfümler. Kadınlar için. Erkekler için. Eviniz için. Unutulmaz bir hatıra için özenle sarılan ürünler. Kendi imzanızı oluşturun. Saf bir stil. İnce zevk ve sıra dışı anlayışla tasarlanmıştır. Cesaret dokunuşuyla zarafeti bir araya getirir. Zamansız ve zarif... fakat her zaman bir tutam çekicilik, neşe ve hayal gücüyle.