DOLDURULABİLİR MAKYAJ PALETİ DOLDURULABİLİR MAKYAJ PALETİ

Kendi kişisel paletinizi oluşturabileceğiniz bir sistemden oluşur. Paletlerdeki boşlukları, sevdi ... Devamını oku
49 TL

Her 1 TL'lik harcaman için 1 puan kazanırsın. 2500 puan topladığında puanların kupona dönüşür. Bir sonraki alışverişinde bu kupon ile dilersen alıverişini %10 indirimle yapabilir ya da sunulan orijinal boy

422363
  • tab description Ürün Açıklaması

    Kendi kişisel paletinizi oluşturabileceğiniz bir sistemden oluşur. Paletlerdeki boşlukları, sevdiğiniz Artist Color Shadow ve/veya Artist Face Color ürünleri ile doldurabilirsiniz,Kişiselleştirilebilir bir palet olup, tüm manyetik doldurulabilir renk tonlarımızı içerebilir. XS formatına 1 adet Artist Color Shadow yedek far dahil edilebilir.

  • tab tips Kullanım Önerileri
    Tonların uyumunu tercihinize göre ayarlayın. Mıknatıs yapı sayesinde yedek göz farlarını kolayca paletinize yerleştirin.
  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.