DOLDURULABİLİR MAKYAJ PALETİ

Kendi kişisel paletinizi oluşturabileceğiniz bir sistemden oluşur. Paletlerdeki boşlukları, sevdi ... Devamını oku

600 puan (1TL=1 puan) biriktirdiğinizde ya da 4.alışveriş gününüzde, Sephora Black üyelik seviyesine yükselirsiniz. Her 600 puanda orijinal boy hediye ürün ya da %10 indirim kuponu kazanırsınız.

422363
Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • tab description Ürün Açıklaması

    Kendi kişisel paletinizi oluşturabileceğiniz bir sistemden oluşur. Paletlerdeki boşlukları, sevdiğiniz Artist Color Shadow ve/veya Artist Face Color ürünleri ile doldurabilirsiniz,Kişiselleştirilebilir bir palet olup, tüm manyetik doldurulabilir renk tonlarımızı içerebilir. XS formatına 1 adet Artist Color Shadow yedek far dahil edilebilir.

  • tab ingredients İçerik
    Bu içerik listesi değişebilir, lütfen satın alınan ürünün ambalajına bakın
  • Ürün Yorumları

MAKE UP FOR EVER, herkesin erişebileceği yüksek performanslı hizmetler geliştiren ve ürünler tasarlayan makyaj sanatçılarından meydana gelen bir topluluktur. Markanın zenginliği çeşitlilik ve bireysellikten oluşuruyor ve herkesi kendi benzersizliğini ortaya çıkararak mükemmelleştirmeye teşvik ediyor. Makyaj sanatçılarıyla olan özel ve güçlü ilişkimizin temelini oluşturan MAKE UP FOR EVER Akademilerimiz, her yıl 1.300'den fazla kişiye eğitim veriyor. MAKE UP FOR EVER'da biz bir ekibiz, size hizmet veren bir ekibiz ve herkes için buradayız.